تاریخ درج خبر : 1395/07/11
کد خبر : ۵۵۵۵۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بانوی گچسارانی رقابت‌های جهانی کبدی را قضاوت می‌کند

رئیس امور ورزش نفت گچساران گفت: بانوی داور نفت و گاز گچساران به مسابقات جهانی کبدی در کشور هندوستان برای قضاوت دعوت شد.82253590-71064369

 به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، محمد حبیبی‌نژاد اظهار کرد: مهری بخردی داور بین‌المللی کبدی کشور با حضور در کشور هندوستان مسابقات کبدی قهرمانی جهان را به صورت کوپل دو نفره قضاوت خواهد کرد.

وی ادامه داد: بخردی که دارای مدرک بین‌المللی داوری کبدی است از تاریخ هشتم مهر 95 تا چهار آبان 95 در شهر احمدآباد کشور هندوستان به قضاوت خواهد پرداخت.

حبیبی‌نژاد تصریح کرد: بخردی که سابقه طولانی در ورزش هندبال و آمادگی جسمانی دارد توانسته با اخذ مدارک معتبر داوری بین‌المللی کبدی حضور پررنگی در این رشته ورزشی داشته باشد.

وی با اشاره به فعالیت‌های ورزشی در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: یکی از فعال‌ترین بخش‌های این شرکت امور ورزش است که در زمینه‌های مختلف در حوزه ورزش فعالیت دارد.

حبیبی‌نژاد با بیان موفقیت‌هایی که ورزشکاران نفت و گاز گچساران نصیب این شهرستان و کل استان کهگیلویه و بویراحمد کره‌اند، گفت: تیم‌های ورزشی بسیاری از این شرکت در لیگ‌های برتر حضور داشته‌اند.

این مسؤول افزود: سابقه قهرمانی‌های زیادی از تیم‌های ورزشی نفت و گاز گچساران در سطح ملی داشته‌ایم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد