تاریخ درج خبر : 1395/07/11
کد خبر : ۵۵۵۵۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -
عصر امروز صورت می‌گیرد:

افتتاح نمایشگاه کنگره سرداران و 1880 شهید کهگیلویه و بویراحمد در مصلی یاسوج

عصر امروز صورت می‌گیرد افتتاح نمایشگاه کنگره ملی سرداران شهید کهگیلویه و بویراحمد در مصلی یاسوج دبیرکل کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه کنگره ملی سرداران و 1880 شهید کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز در حاشیه مصلی یاسوج افتتاح می‌شود.

boali

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، سردار یدالله بوعلی صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: خوشبختانه با آمادگی کامل فردا به استقبال کنگره شهدا خواهیم رفت.

دبیرکل کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد با تشریح برنامه‌های کنگره ملی شهدای استان افزود: کنگره در قالب پنج اجلاسیه مشخص با حضور چهره‌های کشوری و لشکری برگزار می‌شود.

سردار بوعلی از افتتاح نمایشگاه کنگره ملی سرداران و 1880 شهید کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه مصلی امام خمینی (ره) یاسوج خبر داد و گفت: این نمایشگاه امروز عصر ساعت 16 افتتاح می‌شود.

وی اولین روز کنگره ملی 1880 شهید کهگیلویه و بویراحمد را اجلاسیه عشایر، جانبازان و آزادگان عنوان کرد و افزود: سخنران اجلاسیه شهدای عشایر و جانبازان محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد بود.

سردار بوعلی روز دوم کنگره ملی شهدا را اجلاسیه شهدای دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: این اجلاسیه با حضور مسئولان آموزش‌وپرورش و سخنرانی سید ناصر حسینی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه روز سوم کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد به نام شهدای روحانی نام‌گذاری شده، بیان کرد: در این روز نماینده ولی‌فقیه در سپاه سخنران ویژه اجلاسیه شهدای روحانی خواهند بود.

دبیرکل کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: روز چهارم به نام اجلاسیه شهدای زن نام‌گذاری شده که سخنران این اجلاسیه سردار نقدی هستند.

سردار بوعلی روز پنجم کنگره ملی سرداران و 1880 شهید کهگیلویه و بویراحمد را اجلاسیه نهایی عنوان کرد و گفت: روز نهایی سخنرانان برنامه فرمانده سپاه و رئیس مجلس شورای اسلامی خواهند بود.

وی در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه زمان شروع برنامه‌های اجلاسیه از 8:30 دقیقه صبح تا قبل از اذان ظهر خواهد بود، افزود: در کنار برنامه‌های اجرایی کنگره ملی شهدا اجرای رزمایش والفجر 8 را داریم که از هفتم مهرماه شروع و تا 12 مهرماه نیز ادامه دارد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد