تاریخ درج خبر : 1395/07/13
کد خبر : ۵۵۵۸۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه بازی بعدی نمایندگان فوتبال استان در جام حذفی و لیگ دسته دوم

تیم‌های فوتبال نفت و گاز گچساران و زاگرس یاسوج به ترتیب در جام حذفی و لیگ دسته دوم فوتبال کشور به دیدار حریفان خود می‌روند.

football-cup

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران  در چارچوب رقابت‌های جام حذفی به دیدار راه‌آهن تهران می‌رود و تیم زاگرس یاسوج بعد از حذف از جام حذفی در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور به مساف برق شیراز می‌رود.

میزبانی نفت گچساران از راه‌آهن تهران در جام حذفی فوتبال کشور

رئیس امور ورزش نفت گچساران از میزبانی نفت گچساران از راه‌آهن تهران در جام حذفی فوتبال کشور خبر داد.

محمد حبیبی‌نژاد  اظهار کرد: تیم نفت و گاز گچساران در دو جام حذفی و لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور فعال خواهد داشت.

رئیس امور ورزش نفت گچساران گفت: طبق اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران مرحله یک شانزدهم جام حذفی در روزهای 13 و 14 آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

حبیبی‌نژاد بیان کرد: باشگاه‌هایی که ملی‌پوش داشته باشند درصورتی‌که بخواهند با حضور ملی پوشان در جام حذفی به میدان بروند مسابقات آن‌ها در این مرحله روز 10 آبان برگزار می‌شود، همچنین مرحله یک‌هشتم جام حذفی فوتبال کشور نیز در روزهای 27 و 28 آبان‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی طبق زمان اعلام شده در ورزشگاه شهدای نفت میزبان تیم راه‌آهن خواهد بود.

میزبانی تیم زاگرس یاسوج از برق شیراز در لیگ فوتبال کشور

سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج از مصاف این تیم با برق شیراز در روز جمعه 16 مهرماه خبر داد.

حمید کرمی اظهار کرد: تیم فوتبال زاگرس یاسوج را برای شاد کردن دل جوانان هم استانی تحویل گرفتیم و انتظار کمک از سوی مسئولان داشتیم.

وی گفت: هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به وظیفه خود برای گرفتن مجوز حضور این تیم از فدراسیون فوتبال عمل کرد.

سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج با انتقاد دوباره از مسئولان استانی که هیچ توجهی به ورزش ندارند، افزود: اگر مسئولان استان از این تیم حمایت کنند با جوانان بومی قادر به انجام هر کاری خواهیم بود.

کرمی به دیدارهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: تاکنون چهار هفته از این مسابقات را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی با بیان اینکه در این چهار هفته؛ سه بازی انجام داده‌ایم و یک هفته هم استراحت داشته‌ایم، افزود: با یک بازی کمتر در رده نهم جدول قرار داریم.

سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج افزود: این هفته میزبان تیم فوتبال برق شیراز یکی از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال کشور در استادیوم تختی شهر یاسوج خواهیم بود.

کرمی بیان کرد: این دیدار روز جمعه 16 مهرماه در یاسوج خواهد بود که هواداران پرشمار فوتبال استان می‌توانند تیم همشهری خود را برای موفقیت حمایت کنند.

وی گفت: در هنگامی‌که مسئولان توجهی به ورزش و فوتبال و در کل توجهی به ذائقه جوانان ندارند این هواداران هستند که می‌توانند با حضور خود در ورزشگاه‌ها تا حدود بسیار زیادی این خلأ را پر کنند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد