تاریخ درج خبر : 1395/07/13
کد خبر : ۵۵۵۸۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تودیع و معارفه مدیر بیمه ایران کهگیلویه و بویراحمد + جزئیات

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید بیمه ایران استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان کشور و استانی برگزار شد.

25425

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، در آئین تودیع و معارفه مدیر بیمه ایران شعبه کهگیلویه و بویراحمد از خدمات 18 ماهه علی پشت‌دار تقدیر و محمدعلی نوروزی به عنوان مدیرعامل جدید بیمه ایران کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

مدیر امور شعب و نمایندگی‌های داخل کشور بیمه ایران در این مراسم با تأکید بر اینکه معضل بیمه توسعه نتیجه عدم نظارت کامل بیمه مرکزی است گفت: با اصلاح قانون بیمه شخص ثالت از نابودی صنعت بیمه جلوگیری می‌شود.

سید علیرضا میرآقایی اظهار داشت: نقش صنعت بیمه در اقتصاد کشور کمی بیش از یک درصد است در حالی کمک‌حال همه حوزه‌ها بوده ولی مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه سهم اندک بیمه در اقتصاد سبب می‌شود کسانی به فکر بیمه باشند این سهم را نادیده بگیرند و به موضوعات دیگر توجه کنند عنوان کرد: تا زمانی در بیمه دچار حواشی باشیم و به وظیفه ذاتی نپردازیم انتظار بیش از این نباید داشت.

میرآقایی با تأکید به وجود آمدن معضل بیمه توسعه نتیجه عدم نظارت کامل بیمه مرکزی است ابراز کرد: بیمه ایران در مقطعی بیش‌ازحد به مسئولیت اجتماعی توجه داشت و دنبال منافع برای ادامه حیات نبود.

مدیر امور شعب و نمایندگی‌های داخل کشور بیمه ایران افزود: شرکت‌های بیمه‌ای نوپا با رفتار غیرحرفه‌ای و کاهش قیمت شرکت‌های بیمه‌ای را تحت‌فشار قرار داد زیرا راهی جز مسابقه کاهش نرخ نبود و اگر بیمه ایران مقاومت نمی‌کرد هم‌اکنون چیزی از صنعت بیمه نمانده بود.

میرآقایی تصریح کرد: نمایندگان مجلس با اصلاح قانون بیمه شخص ثالث بخشی از رفتارهای غیرحرفه‌ای شرکت‌های نوپای بیمه‌ای را تعدیل کرد و هم‌اکنون در آستانه خارج شدن صنعت بیمه از مشکلات موجود هستیم.

مدیرکل سابق بیمه ایران کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساختمان بیمه ایران در شهرستان گچساران مخروبه شده و هم‌اکنون در ساختمان استیجاری مستقر هستند.

علی پشتدار عنیز در این آئین اظهار داشت: شهرستان کهگیلویه فاقد شعبه بیمه ایران بوده و مردم این شهرستان برای انجام کارهای بیمه‌ای مجبور به سفر به شهرستان بهبهان استان خوزستان و گچساران هستند.

وی با بیان اینکه مسئولان بیمه ایران توجه به استان‌های کوچک ندارند به‌طوری‌که تاکنون کمتر شاهد حضور مدیران عامل این شرکت به کهگیلویه و بویراحمد بوده‎‌ایم افزود: مدیران بیمه ایران تنها به استان‌های شمالی و گردشگر پذیر سفر می‌کنند.

پشتدار عنوان کرد: از روز اولی که به عنوان مدیر بیمه ایران در استان منصوب شدم اهداف کاری‌ام برای رفع مشکلات موجود مشخص بود ولی با سنگ‌اندازی اجازه تحقق این اهداف را ندادند به‌طوری‌که شبانه همچون زن سروصورت خود را پوشاندند و مورد ضرب و شتم قرار گرفتم.

مدیرکل سابق بیمه ایران کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مادربزرگ یکی از مدیران بیمه ایران در یکی از استان‌ها فوت کرد و کارکنان این شرکت اتوبوسی با هزینه بیت‌المال به فاتحه رفتند اظهار داشت: کسانی که دلشان برای بیت‌المال نمی‌سوزد وقتی با آنان روبرو شدم نگفتند چطور مورد ضرب و شتم قرار گرفتی و تنها گفتند چرا در وقت غیر اداری از ماشین شرکت استفاده شد.

مدیرکل جدید بیمه ایران کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین گفت: از زارعی پرتلاش، عدل هاشمی شجاع و جسور و تاجگردون بزرگ معمار اقتصاد ایران برای انتصاب خودم تشکر می‌کنم.

نوروزی افزود: انتظار دارم کارکنان بیمه ایران در استان برای تحقق اهداف سازمانی نهایت همکاری و تعامل را داشته باشند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد