تاریخ درج خبر : 1395/07/14
کد خبر : ۵۵۵۹۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: فردی توانمند باید راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد را اداره کند

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس گفت: راه و شهرسازی در کهگیلویه و بویراحمد نباید سیاسی شود بلکه باید فردی توانمند این اداره بزرگ را اداره کند و توانایی و کارایی مهم‌ است.

%d8%aa%d8%a7%d8%ac%da%af%d8%b1%d8%af%d9%88%d9%86

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، غلامرضا تاجگردون ظهر امروز در حاشیه نشست برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دانشکده نفت و گاز با گذشت دو سال از زمان تصویب ردیف اعتباری مستقل توسط هیئت‌امنا و شورای گسترش به دلیل کاهلی رئیس دانشگاه یاسوج هنوز به سرانجام نرسیده است.

وی با تأکید بر اینکه کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که در کشور یک دانشگاه دولتی دارد عنوان کرد: باید از رئیس دانشگاه یاسوج سؤال کرد که دلیل این کاهلی چیست و البته ربطی به مسائل گرمسیری و سردسیری ندارد.

تاجگردون اظهار داشت: راه و شهرسازی نباید سیاسی شود بلکه باید فردی توانمند این اداره بزرگ را اداره کند و توانایی و کارایی مهم‌ است.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در زمینهٔ انتخاب مدیر راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد وزارت متبوع از من دلسوزتر بوده و به طور حتم نیروی قوی انتخاب می‌کند گفت: خیلی از مسائلی در جامعه مطرح می‌شود بیکار نیستیم پیگیر باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد