تاریخ درج خبر : 1395/07/15
کد خبر : ۵۵۵۹۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -
غلامرضا تاجگردون:

نگرانی از تفاوت حقوق کارکنان دولت در شرایط خدمت و سوابق یکسان وجود دارد

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تفاوت حقوق کارکنان دولت در شرایط خدمت و سوابق یکسان بیان کرد: 120 هزار نفر از کارگران غیر رسمی در صنعت نفت از این وضعت نگرانی دارند.

tajgardooon

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا تاجگردون روز جمعه در نشست شورای اداری شهرستان های گچساران و باشت، به تلاش های دولت در حوزه های مختلف در این شهرستان اشاره کرد و گفت: جشن پایان عملیات گاز رسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار گچساران تا پایان سال جاری برگزار خواهد شد.

وی بدون اشاره به تعداد روستاهای بالای 20 خانوار گچساران گفت: قبل از دولت تدبیر و امید تنها 30 درصد از این روستاها از نعمت گاز برخوردار بودند.

 گفت: این شهرستان در صورتی که اهداف برنامه ششم توسعه برای تخصیص اعتبارات حوزه نفت به مناطق نفتخیز محقق شود در 6 سال آینده به اعتبار عمرانی نیازی ندارد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس قانون جدید، شهرستان هایی که دارای نرخ بالای بیکاری هستند، از مزایا و قوانین مناطق آزاد بهره مند خواهند شد که گچساران از این قانون مستثنی نیست.

وی ادامه داد: امید است با تدوین قانون جدید در برنامه ششم توسعه بخش عظیمی از مشکلات این قشر پرتلاش و تاثیرگذار برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه 30 درصد نفت کشور از میادین گچساران صادر می شود گفت: چنانچه صنعت نفت در این شهرستان وجود نداشت، چرخه اقتصاد کشور دچار رکود می شد.

تاجگردون گفت: کهگیلویه و بویراحمد با وجود داشتن منابع غنی و خدادادی دچار توسعه نیافتگی است که انتظار می رود مسئولان کشوری توجه ویژه ای به این استان داشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • تقی رزاقپور گفت:

    بخشیدمن خیال کردم سایت مربوط به تمام ایران است,,نظرتکراریوشناسایی شد یعنی چه من که تقاضای چیزیننکردم,,,همش مال خودتون خداحافظ

پربازديد