تاریخ درج خبر : 1395/07/16
کد خبر : ۵۵۶۰۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -
علی آذرنژاد

اشتباه محاسباتی حزب‌الله

برخورد گزینشی با احکام اسلام و عدم اولویت بندی مسائل و ناهنجاری‌های اجتماعی یکی از مباحثی است که گریبان برخی صاحب منبران و فعالین فرهنگی را گرفته است.

نمونه ای از این برخورد گزینشی، تجمع انصار حزب الله در تهران بود که بعد از نماز جمعه در اعتراض به بازی ایران و کره جنوبی در روز تاسوعا و بی حجابی انجام شد.

اینجا لازم است به این دوستان گفته شود که چند بار به فساد و دستمزدهای نجومی و میلیاردی فوتبالیست‌ها اعتراض کردید، یا این مسائل برای شما از اهمیت چندانی برخوردار نیست!؟ اگر فساد، فساد است که باید به عاملان آن در هر دستگاه و نهادی، تاخت و اعتراض کرد و مطالبه گری کرد!

آیا دستمزدهای نجومی فوتبالیست ها فساد نیست؟ فوتبالی که علی رغم صرف بودجه های هنگفت برای آن، هیچ گونه ره آورد مثبتی نداشته است و صرفا هدر رفت بیت المال بوده است تا کسب افتخار برای کشور.

شما یکسری ظواهر دین را مورد توجه قرار داده اید و مساله مهم امر به معروف و نهی از منکر را در مسائل جزئی خلاصه کرده اید.

حزب اللهی اصیل به هر ناهنجاری و تبعیضی در هر سطحی حساس است ولی اولویت بندی هم می کند و هر مساله ای را در زمان و مکان مناسب خود مورد توجه قرار می دهد و مسأله بدحجابی که به قول مقام معظم رهبری، اولویت دهم است را اولویت اصلی کشور نمی داند، بالعکس، فسادهای مالی مسئولین و نمایندگان مجلس برای او دارای اولویت اول است.

هر روز شمابرای مسائل دست چندم  و کم اهمیت تجمع و اعتراض می کنید، یا برای بدحجابی، یا برای برگزاری کنسرت های موسیقی، اکنون هم برای این موضوع جزئی زمان برگزاری مسابقه فوتبال.

کاش یکبار هم شده می شنیدیم که انصار حزب الله بر علیه فساد مالی و دستمزدهای نجومی مسئولین و فوتبالیست ها اعتراض می کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    شما چرا جای شاکی ومجرم را عوض کرده اید مجرم مسولین فوتبال وحامیان انها هستند که لباس مشکی می پوشند ولی نمی دانند برای چه میپوشند!!!!در هیات عزاداری حضور می یابند ولی نمی دانند برای چه ؟ ….انها باید هنگام چینش تاریخ بازی به این مهم توجه می نمودند بنابراین علما وانصارالله وظیفه دینی خودرا انجام میدهند همه مردم از اباحیگری امثال شما خسته شدند …

پربازديد