تاریخ درج خبر : 1391/08/30
کد خبر : ۵۵۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

منازل سازمانی در استان به ساکنین آن‌ها واگذار شود

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد به اداره راه و شهرسازی این استان تأکید کرد منازل سازمانی استان با رعایت مقرارت و با ارائه تسهیلات بانکی برای خرید به ساکنین مستحق آن واگذار شود.
 سید حسین صابری در نشست شورای مسکن این استان که با حضور مسئولان دستگاه‌های خدمات‌رسان برگزار شد، اظهار کرد: همان‌گونه که به فکر مسکن‌ مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر هستیم و در تکمیل آن‌ها حرص و جوش می‌خوریم باید برای تکمیل این واحدها در شهرهای کوچک نیز تلاش شود تا جلوی مهاجرت‌ها گرفته شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان این‌که اگر 10 درصد واحدهای مسکن مهر یک سایت نیز آماده بود باید اجازه بدهیم که در آن سکونت پیدا کنند، ابراز داشت: باید این واحدها حداکثر تا 15 آذر برای سکونت به مالکین آن‌ها واگذار شود.

صابری در ادامه با مخالفت بالا بردن اقساط پرداخت تسهیلات بانکی مسکن مهر در این استان عنوان کرد: دلیل مخالفت من این است که هر چه اقساط را بیشتر کنیم سود بانکی بیشتری به آن تعلق می‌گیرد و در آینده مشکلات زیادی را برای صاحبان واحدها به وجود می‌آورد.

این مسئول در ادامه به موضوع مهم دیگری نیز اشاره کرد مبنی بر این که باید منازل سازمانی در استان هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند و در ادامه افزود: این واحدها باید به مزایده گذاشته شوند ولی ساکنین آن‌ها در اولویت قرار دارند و افرادی که مشمول فرم سبز هستند می‌توانند حتی با دریافت وام خرید مسکن این منازل را در اختیار بگیرند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به زمین‌هایی که در طول سالیان گذشته در محدوده شهرها توسط ادارات و دستگاه‌ها به کارکنان واگذار شده اشاره کرد و افزود: این زمین‌ها هر چه سریع‌تر رفع تصرف شده و به صاحبان آن‌ها که دارای فرم سبز بوده واحد مسکن ‌مهر واگذار شود.

صابری در پایان در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس که ممکن است در این استان برخی مسئولان دستگاه‌ها ساکنین منازل سازمانی را بیرون کرده و آن‌ها را برای واگذاری در اختیار افرادی خاص قرار دهند، گفت: تا من هستم اجازه نمی‌دهم چنین کار خلافی صورت بگیرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • آواره و دربه در شده گفت:

  {خانه ات آباد ویرانم نکن }
  این را پشت ماشین خویش نوشتم تا شاید دل استاندار به رحم بیاید و خانه کارکنان شهرداری و استانداری را در فصل سرما و در دهه ولایت بر سر آنها تخریب نکند اما اینگار ذره ای بر عکس شهرتش نه نام نیکی داشت و نه میخواست . با وجود اینکه به خاطر برادرش که وزیر بود استاندار شده بود اما با پیشرفت چشمگیر خانه های مسکن مهر تا قبل از حضور وی متاسفانه در طول دوران حضور ایشان حتی یک بلوک هم رسما و واقعی افتتاح نشد و اکثر خانه های سازمانی کارکنان استانداری را نیز تخریب و ساختمانها و زمینهای استانداری به فروش یا تخریب شد و هیچ کس جوابگو نبود . اما از دکتر صابری که از هر لحاظ سرتر و بهتر است توقعی غیر از این داریم …

 • مستاجر گفت:

  باور نمیکنیم که باز هم بیعدالتی نشود کسانی هستن خونه دارند ولی به نام خودشان نیست بخاطر اینکه صاحب خونه سازمانی شوند

 • اسحق گفت:

  با تشکر فراوان از استاندار شجاع این استان که دلایل محرومیت وراههای رفع محرومیت مردم این استان را می داند. واگذاری منازل سازمانی به کسانی که فاقد مسکن هستند از نعمات الهی برای آنها می باشد.

پربازديد