تاریخ درج خبر : 1395/07/16
کد خبر : ۵۵۶۱۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -
شهردار یاسوج خبر داد:

تولید روزانه 140 تن زباله در یاسوج

شهردار یاسوج گفت: روزانه 140 تن زباله در شهر یاسوج تولید می‌شود که نخاله‌های ساختمانی بیشترین زباله‌های شهری است

javid-mohammadali

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، محمدعلی جاوید در نشست ساماندهی مدیریت پسماند با اشاره به تولید روزانه 140 تن زباله در شهر یاسوج بیان داشت: نخاله‌های ساختمانی بیشترین زباله‌های سطح شهر یاسوج بوده که به مشکلی جدی و اساسی در سطح شهر یاسوج تبدیل شده است.

وی بیان کرد: زباله‌های تولیدشده در سطح شهر یاسوج در طبیعت رها می‌شود و موجب از بین رفتن طبیعت می‌شود که منابع طبیعی مکانی برای دفن زباله‌ها مشخص کند و در این زمینه هم همکاری بیشتری انجام دهد.

این مسئول در خصوص تملک زمین برای ایجاد کارخانه پسماند اضافه کرد: تملک زمین برای شهرداری یاسوج مقدور نیست و کار تا مرحله انتهایی هم پیش رفت اما مشکلات برای نهایی کردن وجود دارد.

جاوید با اشاره به مشکلات برای مدیریت و ساماندهی پسماند گفت: عدم واگذاری زمین، اجرایی نکردن ماده 6 قانون پسماند در خصوص آموزش توسط رسانه‌ها و صداوسیما مشکلاتی است که در صورت اجرایی شدن آن مشکلات موجود رفع خواهد شد.

شهردار یاسوج با بیان اینکه نخاله‌های ساختمان در سطح این شهر بیشتر از زباله‌های خانگی است، بیان کرد: بعد از تشکیل سازمان مدیریت پسماند اقدامات خوبی انجام شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد