تاریخ درج خبر : 1395/07/18
کد خبر : ۵۵۶۲۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون اجرایی کارفرمای شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران مطرح کرد:

بزرگترین پروژه عمرانی گچساران در آستانه تعطیلی

معاون اجرایی کارفرمای شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از تعطیلی احتمالی بزرگترین پروژه عمرانی شهرستان گچساران خبر داد.

sad-chamshir-gachsaran

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایلنا، محمدرضا فاضل گفت: عملی نشدن تعهدات گروه ملی صنعتی فولاد ایران در ارسال به‌موقع یک هزار و 392 تن آرماتور به طرح چم شیر گچساران، موجب تعطیلی برخی از بخش‌ها در این پروژه شده است.

وی با تشریح وضعیت عمرانی سد چم شیر گچساران، اظهار داشت: ادامه این روند منجر به بیکاری کارکنان و ادعای خسارت پیمانکاران خواهد شد.

معاون اجرایی کارفرمای شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران افزود: متأسفانه باوجود پرداخت وجه یک هزار و 392 تن آرماتور در روز هشتم خردادماه امسال و تعهدی که گروه ملی فولاد ایران نسبت به ارسال تمام محموله حداکثر ظرف مدت 20 روز از تاریخ شانزدهم خردادماه امسال داشته است اما شرکت مزبور نتوانسته به تعهدات خود عمل کند.

فاضل گفت: اکنون و پس از گذشت چهار ماه از موعد مقرر، بیش از یک هزار تن آرماتور هنوز به کارگاه ارسال نشده که نتیجه آن تعطیلی بخش‌های مختلف پروژه، عقب افتادن زمان آبگیری و بیکاری بخشی از پرسنل و ایجاد فضای ادعای خسارت برای پیمانکاران را به همراه دارد.

گفتنی است، نیروگاه و سد چم شیر در ۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر دوگنبدان در استان کهگیلویه و بویراحمد و بر روی رودخانه زهره ساخته می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • گچسارانی گفت:

    رسانه ای کردن چنین مساله ای سرپوش گذاشتن بر شش ماه حقوق معوقه کارگران زحمتکش میباشد .خبرنگاران معوقات حقوق کارگران را رسانه ای و مسوولین سد را به پاسخ وادارند

پربازديد