تاریخ درج خبر : 1395/07/18
کد خبر : ۵۵۶۲۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

عزمی برای مقابله با ساخت‌وساز غیرمجاز در یاسوج و دنا نیست

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: متأسفانه همتی برای مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در یاسوج و دنا نیست.

kazemi-hosein

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، حسین کاظمی ظهر امروز در نشست هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در برخی مواقع برای ارائه خدمات جدید خدمات قبلی از بین می‌رود، اظهار کرد: قرار نیست برای ارائه خدمات جدید خدمات قبلی از بین برود چراکه به بیت‌المال ضربه وارد می‌شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه بویراحمد بیان کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی در روستای گوشه بویراحمد خدمتی ارائه داده اما موجب تخریب آسفالت این روستا که مدت 5 ماه از عمر آن می‌گذرد، شده است.

وی تصریح کرد: پذیرفتنی نیست اگر خدمتی در استان ارائه می‌شود انفال و بیت‌المال از بین برود بلکه باید حفظ شود.

این مسئول در خصوص ساخت‌وسازهای غیرمجاز گفت: همتی برای مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز به‌خصوص در شهرهای یاسوج و دنا نیست.

کاظمی بیان کرد: در شهر یاسوج پایین گلزار شهدا ساخت‌وساز غیرمجاز انجام‌شده و حتی دستگاه‌های خدمت‌رسان خدمات ارائه کرده‌اند و این ساخت‌وسازهای غیرمجاز حتی کنتور آب هم دارند که بسیار تعجب‌برانگیز است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری بیان کرد: دستگاه‌های خدمات رسان به‌صورت شبانه به ساخت‌وسازهای غیرمجاز خدمات ارائه می‌کنند.

وی عنوان کرد: اگر شرایط موجود اصلاح نشود یقیناً شهر یاسوج با بحران مواجه می‌شود.

کاظمی تصریح کرد: اطراف یاسوج در شهر مادوان مدت چند ماهی است ساخت‌وساز غیرمجاز صورت گرفته و چندین بار به استانداری مراجعه کردند که اجازه خدمات بدهیم اما به آن‌ها خدمات نمی‌دهیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد