تاریخ درج خبر : 1395/07/18
کد خبر : ۵۵۶۲۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تجمع آب‌های سطحی علت آب‌گرفتگی خیابان اصلی بلهزار/ موضوع ارتباطی با آبفای شهری ندارد

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری مادوان آب گرفتگی بخشی از خیابان منطقه بلهزار را ناشی از تجمع آب‌های سطحی و گرفتگی جداول آبیاری باغات دانست و تاکید داشت که این موضوع ارتباطی با آبفای شهری ندارد.

balazar-abgereftagi

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدزمان پاراد ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این اداره تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در شهر مادوان و بلهزار جزم کرده است، اظهار کرد: تعدد انشعابات غیرمجاز و فرسوده بودن بخش از شبکه توزیع باعث ایجاد مشکلاتی در روند خدمات‌رسانی می‌شود.

 پاراد با بیان اینکه در مدت سپری شده از سال جاری بیش از 500 انشعاب غیرمجاز آب در منطقه مادوان و بلهزار شناسایی شده است، تصریح کرد: این طرح تا جمع‌آوری کامل انشعابات غیرمجاز ادامه دارد و لبته در این مسیر نیازمند همکاری شهروندان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به آب‌گرفتگی بخشی از خیابان اصلی منطقه بلهزار اظهار کرد: این آبگرفتگی در اثر تجمع آب‌های سطحی و گرفتگی جداول آبیاری باغات است و هیچ ارتباطی به آب شرب شهری و شکستگی شبکه توزیع آب شرب مادوان و بلهزار ندارد.

پاراد تصریح کرد: در برخی از رسانه‌ها این موضوع به آب و فاضلاب شهری و شکستگی شبکه توزیع آب شرب ارتباط داده شده که کاملاً کذب و هدفدار است.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری مادوان عنوان کرد: با توجه به عدم رعایت مسائل حرفه‌ای خبری و قضاوت‌های یک‌طرفه در این رابطه و مسائلی که در این سایت‌های خبری منتشر شده قطعاً موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

وی همچنین از شهروندان خواست تا هرگونه شکستگی در شبکه توزیع آب شرب مادوان و بلهزار را در اسرع وقت به شماره 122(اتفاقات آب) گزارش داده تا پیگیری و برطرف شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد