تاریخ درج خبر : 1395/07/18
کد خبر : ۵۵۶۲۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

آماده‌باش 20 دستگاه آمبولانس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد برای مراسم تاسوعا و عاشورا

معاون اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد از آماده‌باش 20 آمبولانس برای امدادرسانی در تاسوعا و عاشورا در این استان خبر داد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، محسن جلیل امروز با تسلیت ایام حزن‌انگیز محرم و همچنین فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: اورژانس 115 در همه ایام سال و در مناسبت‌های مختلف برای خدمت به مردم و همچنین مسافران و گردشگران در حالت آماده باش است.

وی با بیان این که استان کهگیلویه و بویراحمد در مرکز اتصال چند استان قرار گرفته و کریدور شمال به جنوب محسوب می‌شود، تصریح کرد: به همین دلیل عبور و مرور در این استان بیش از گذشته شده است.

این مسؤول در اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هر چه رفت و آمدها بیشتر می‌شود به تبع آن حوادث نیز بیشتر خواهد شد لذا اورژانس 115 همواره در آمادگی کامل برای امدادرسانی به سر می‌برد.

وی گفت: در سطح استان حداقل با 20 دستگاه آمبولانس مجهز و همچنین با نیروهای مجرب پزشکی در سطح شهرها و مراکز بخش‌های استان آماده ارائه خدمت رسانی به عزاداران حسینی هستیم.

این مسؤول در اورژانس 115 استان بیان کرد: علاوه بر این تعداد آمبولانس، با تعداد یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و موتور آمبولانس آماده ارائه خدمت هستیم.

 جلیل در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این که یک بخش از کار ما هستیم و بخش مهم‌تر برای تسهیل در خدمات‌رسانی و امدادرسانی خود مردم هستند، تصریح کرد: همچنین باید در مصرف نذری‌ها دقت لازم را داشته باشند تا دچار برخی از مشکلات و بیماری‌ها نشوند.

وی یکی بخش مهم دیگر در این روزها را همکاری مردم با اورژانس در هنگام تصادفات احتمالی ذکر کرد و گفت: تجمع بدون دلیل در کنار سوانح و مسدود کردن راه عبور آمبولانس‌ها موجب اخلال در کار امداد رسانی خواهد شد که امیدواریم مردم استان این نکته را بیش از پیش رعایت کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد