تاریخ درج خبر : 1395/07/22
کد خبر : ۵۵۶۳۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار مطرح کرد:

درصد پایین ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در شهرستان بویراحمد

فرماندار بویراحمد از ثبت نام 16 درصد از مردم این شهرستان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن خبر داد.

nazari---01

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید محمدکاظم نظری در جمع خبرنگاران با تسلیت ایام حزن و اندوه ماه محرم و شهادت سید و سالار شهیدان اظهار کرد: سرشماری نفوس و مسکن بسیار مهم بوده لذا انتظار می‌رود آحاد مردم و مسئولان این موضوع را جدی بگیرند.

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه ثبت‌نام اینترنتی سرشماری آمار و نفوس مسکن تا ۲۴ مهرماه ادامه دارد، گفت: متأسفانه جمعیت ثبت‌شده اینترنتی شهرستان بسیار پایین بوده و به نسبت جمعیت بسیار عقب هستیم.

نظری ادامه داد: آخرین جمعیت ثبت‌شده شهرستان بویراحمد ۱۶ درصد بوده که امیدواریم تا پایان زمان ثبت‌نام اینترنتی این درصد رشد چشمگیری داشته باشد.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه جمعیت شهرستان بویراحمد بسیار زیاد بوده و در ثبت‌نام اینترنتی آمار و نفوس مسکن به نسبت سایر شهرستان‌ها درصد مطلق عددی کمتر است، گفت: این درصد پایین ثبت‌نام اینترنتی در شهرستان در خور شان شهرستان نیست.

فرماندار بویراحمد از اعضای شورای اداری شهرستان، دهیاران و بخش خصوصی خواست تا در زمان باقی‌مانده اقدام به ثبت‌نام اینترنتی نفوس و مسکن کنند و آحاد مردم را در سطح روستاها نسبت به این موضوع آگاه کنند تا آمار ثبت‌نام شهرستان بیشتر شود.

نظری تصریح کرد: با توجه به اینکه مرکز استان طی دو هفته گذشته درگیر برگزاری کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰ شهید استان بود مردم در ثبت‌نام آمار و نفوس مسکن کمتر شرکت کردند.

وی با تأکید بر اینکه تمام تلاشمان بر این بوده که جمعیت بیشتری در ثبت‌نام اینترنتی مشارکت بالایی داشته باشند، گفت: مدیران شهرستان و دهیاران در سطح روستاها آگاه‌سازی لازم در این خصوص را انجام دهند.

فرماندار بویراحمد در پایان از آحاد مردم شهرستان خواست تا در زمان باقی‌مانده در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری آمار و نفوس مسکن ثبت‌نام کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد