تاریخ درج خبر : 1395/07/22
کد خبر : ۵۵۶۳۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل امور مالیاتی استان در بازدید از مدیریت امور مالیاتی گچساران تاکید کرد:

رفع دغدغه‌های موجود در فرآیند مالیاتی، با اجرای طرح جامع

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح جامع مالیاتی در این شهرستان گفت، اجرای این طرح ضمن برقراری عدالت اقتصادی، دغدغه‌های موجود در فرآیند وصول مالیات را نیز کاهش می‌دهد.

photo_2016-10-14_01-10-30

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی غفاری که به همراه معاونین خود به شهرستان گچساران سفر کرده بود در بازدید از روند تکمیل ساختمان جدید مدیریت امور مالیاتی شهرستان گچساران، از تخصیص 4 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی برای تکمیل این پروژه‌ی عمرانی خبر داد و گفت، این ساختمان در پنج طبقه و با تجهیزات و امکانات لازم و مناسب، در کمتر از یکسال برای فعالیت همکاران مالیاتی شهرستان گچساران مهیا خواهد شد.

غفاری بعد از بازدید میدانی از واحدهای مالیاتی در جمع صمیمی کارکنان حاضر و ضمن تشریح سخنان آقای تقوی نژاد رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور در اجلاسیه اخیر مدیران، با همکاران به تبادل‌نظر پرداخت.

وی با اشاره به موفقیت‌های چند سال اخیر اداره کل امور مالیاتی استان در انجام وظایف محوله افزود، در دوره مدیریتی جدید نیز با همدلی، همکاری و تلاش همکاران متعهد و متخصص و با رفع مشکلات ناشی از کمبود تجهیزات و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، روند موفقیت‌ها بیش‌ازپیش ادامه خواهد یافت.

مدیرکل امور مالیاتی استان، آموزش تخصصی کارکنان به‌ویژه در زمینهٔ طرح جامع مالیاتی را از ضروریات دانست و گفت:

ارتقاء سطح معلومات تخصصی همکاران سبب تسریع در روند خدمات‌رسانی بهتر به مؤدیان می‌شود.

غفاری تشخیص صحیح، دقیق و همراه با مستندات را از نکات لازم در جهت افزایش توافق مالیاتی با مؤدیان دانست و اضافه کرد: تشخیص دقیق کارشناسان مالیاتی موجب تمکین آگاهانه‌ی مؤدیان به امر مالیات و درنهایت تحقق حقوق حقه‌ دولت می‌شود.

وی توجه به انجام قرارهای رسیدگی در اسرع وقت و توجه به موضوع ابلاغ اوراق مالیاتی و نحوه‌ ارتباط با مؤدیان را از جمله موارد مهم و موردتوجه اداره‌ کل امور مالیاتی در دوره‌ی مدیریتی جدید عنوان کرد.

مدیرکل امور مالیاتی استان، رضایتمندی مؤدیان مالیاتی و استفاده از ظرفیت‌های قانونی سازمان برای حمایت از بخش تولید را اهداف مهم اداره‌ کل امور مالیاتی استان عنوان کرد.

photo_2016-10-14_01-10-51

photo_2016-10-14_01-10-55

photo_2016-10-14_01-11-10

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد