تاریخ درج خبر : 1391/08/30
کد خبر : ۵۵۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

باند سارقان احشام در کهگیلویه به دام افتاد

سایت استان: سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:با تلاش ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد ، روز گذشته یک باند پنج نفره سارقان احشام، دستگیر وبه 9فقره سرقت اعتراف کردند.
سرهنگ جعفری نژاد افزود: در پی وقوع سرقت احشام یک نفر ساکن یکی از روستاهای شهرستان کهگیلویه در ماه جاری ، رسیدگی کار پرونده در اجرای دستور مقام قضایی به اداره مبارزه با سرقت اگاهی استان واگذار شد .
وی اظهار کرد: پس از بررسی موضوع ،محورهای فرعی و اصلی شهرستان تحت کنترل ماموران قرار گرفت و گشت های انتظامی خودرویی و پیاده به بیایان های اطراف روستا اعزام شدند.
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و پلیسی نهایتاً پنج سارق سابقه دار را در این زمینه شناسایی و در یک اقدام منسجم پس از هماهنگی با مقامات قضائی در اقدامی ضربتی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
سرهنگ جعفری نژاد بیان کرد: متهمان در بازجویی های پلیسی با توجه به شواهد و مدارک موجود به سرقت بیش از 70 راس احشام و به 9 فقره سرقت اعتراف کردند.
وی اضافه کرد: در این راستا متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضائی معرفی شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد