تاریخ درج خبر : 1395/07/23
کد خبر : ۵۵۶۴۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان تصریح کرد:

مهلت ثبت‌نام و جزئیات مراسم ازدواج دانشجویی امسال

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 40 زوج از این استان در مراسم ازدواج دانشجویی که در شهر مقدس مشهد برگزار شد شرکت کردند.

ezdevaj-daneshjoye

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام قاسم مقدم با بیان اینکه ثبت‌نام بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی از 22 شهریور شروع شده و تا 30 مهرماه ادامه خواهد داشت، افزود: به نظر می‌رسد این مهلت به مدت یک ماه دیگر هم تمدید شود.

وی با اشاره به تاریخ عقد مجاز برای شرکت در مراسم ازدواج دانشجویی امسال تصریح کرد: کسانی که تاریخ عقد ازدواجشان از یک مهرماه 94 تا 30 مهرماه امسال بوده و همچنین کسانی که از دوره نوزدهم مراسم ازدواج دانشجویی (که تاریخ عقدشان از یک مهرماه سال 93 تا 30 مهرماه سال 94 بوده است) جا ماندند و هنوز یکی از زوجین دانشجو هستند می‌توانند برای شرکت در مراسم ازدواج دانشجویی امسال ثبت‌نام کنند.

حجت‌الاسلام مقدم شعار مراسم ازدواج دانشجویی امسال را ترویج فرهنگ ازدواج به هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار عنوان و اظهار کرد: زوجین دانشجو پس از ثبت‌نام بسته‌های آموزشی ازدواج و سبک زندگی را دریافت می‌کنند، سپس در کارگاه‌های مربوطه شرکت و پس‌ازآن برای زیارت و ماه‌عسل به مشهد مقدس سفر می‌کنند و از امکانات رفاهی و آموزشی مناسب برخوردار می‌شوند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: با رایزنی‌هایی که با مسئولان استانی و دانشگاه‌ها و خیرین کشوری انجام می‌دهیم امیدواریم بتوانیم قسمتی از جهیزیه این زوج‌های دانشجو را فراهم کنیم تا علاوه بر حمایت این زوج‌ها، رغبت به امر ازدواج را نیز در بین دانشجوها بالا ببریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد