تاریخ درج خبر : 1395/07/23
کد خبر : ۵۵۶۴۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار:

۶۷ میلیارد تومان اعتبار به کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۶۷ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی سال ۹۵ استان، تاکنون در قالب اسناد خزانه تخصیص یافته است، گفت: دستگاه‌های اجرایی اعتبارات تخصیص یافته را به پروژه‌های مهم خود اختصاص دهند.

khademi-mosa

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، سید موسی خادمی صبح امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای بررسی بودجه پروژه‌های ملی و ملی استانی شده جلساتی با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار و پیشنهادات ارائه شده بررسی شوند

وی با بیان اینکه اکثر پروژه‌های ملی و ملی استانی شده ما جزء لیست سفر هیئت دولت قرار گرفت، افزود: براین اساس، اعتباراتی که در سفر هیئت دولت برای سال 96 توافق شد در پیشنهادات ارائه شده مدنظر قرار گیرد.

خادمی بیان کرد: با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از منابع به پروژه‌های ملی و ملی استانی اختصاص دارد، دستگاه‌های مرتبط تلاش کنند سهم خود را از محل این اعتبارات بگیرند.

وی با اشاره به اینکه 67 میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی سال 95 استان، تاکنون در قالب اوراق تخصیص یافته است، گفت: دستگاه‌های اجرایی اعتبارات تخصیص یافته را به پروژه‌های مهم خود اختصاص دهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان مطالبات خود را با شرایط اداره اقتصاد و دارایی تطبیق داده و لیست پیمانکاران خود را تحویل دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد