تاریخ درج خبر : 1395/07/24
کد خبر : ۵۵۶۴۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد:

دوره آموزش حرفه‌ای خبرنگاری در یاسوج برگزار می‌شود

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کارگاه آموزش حرفه‌ای خبرنگاری در نیمه اول آبان ماه سال جاری در یاسوج خبر داد.

amoozesh-khabarnegari

به گزارش به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، سرهنگ قربانعلی حسن‌زاده صبح شنبه در جمع خبرنگاران هدف از برگزاری این دوره آموزشی را تربیت و کادر سازی خبرنگاران انقلابی و متعهد دانست و افزود: نقش‌آفرینی خبرنگاران آموزش دیده در عرصه رسانه استان و تقویت روحیه بسیجی در بین خبرنگاران از دیگر اهداف این کارگاه آموزش حرفه‌ای خبرنگاری است.

وی با بیان اینکه ارتقاء سطح دانش و آگاهی‌های خوانندگان، موجب افزایش توقعات مردم از مطبوعات شده است، اظهار داشت: درواقع نشریاتی موردتوجه قرار می‌گیرند که در تمام زمینه‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی مسائل جدی و کامل را مطرح می‌کنند.

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در همین راستا بسیج رسانه استان برگزاری یک کارگاه آموزش حرفه‌ای خبرنگاری را در دستور کار خود قرار داده است.

حسن‌زاده ادامه داد: مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی شامل یک قطعه عکس سه در چهار، فتوکپی شناسنامه و کارت ملی است که علاقه‌مندان به شرکت می‌توانند مدارک خود را به بسیج رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد واقع در کنگره شهدای استان تحویل دهند.

وی در پایان اضافه کرد: این کارگاه آموزشی طی دو روز و در نیمه اول آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد