تاریخ درج خبر : 1395/07/24
کد خبر : ۵۵۶۴۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -
امام جمعه یاسوج در دیدار با مدیران اداره کل امور مالیاتی استان؛

سرمایه‌های بومی کهگیلویه و بویراحمد با دیدی فراجناحی استفاده شوند

امام‌جمعه‌یاسوج در دیدار با مدیرکل و جمعی از مدیران اداره کل امور مالیاتی استان با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد سرشار از نیروی انسانی کارآمد و استعدادهای برتر است گفت: باید در جهت توسعه‌ی استان از این سرمایه‌های بومی با دیدی فراجناحی و به نحو احسنت استفاده شود.

hoseini-emam-jomea-01

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی افزود: زمانی یک جامعه پیشرفت می‌کند که همه افراد نسبت به وظایف محوله خود مسئولیت‌پذیر باشند و همه‌ی اقدامات و برنامه‌ها نیز در مسیر رضای خدا صورت گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) اشاره کرد و ادامه داد: عزاداری و اشک ریختن بر مصائب امام حسین (ع) بسیار نیکوست اما بهتر آن است که در این ایام، فرهنگ عاشورا را بیشتر دریابیم تا در مسیر زندگی روزمره به بی‌راهه نرویم.

امام‌جمعه‌ یاسوج همچنین سلامت جامعه را در گرو پیروی از آموزه‌های عاشورا دانست و اظهار داشت: رعایت حق‌الناس یکی از مهم‌ترین آموزه‌های عاشورا بود که مسئولین باید نسبت به این موضوع اهتمام بیشتری بورزند

مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار، توزیع عادلانه‌ درآمد را از مهم‌ترین وظایف سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرد و گفت: در این راستا مجموعه مالیاتی استان توانسته در شش‌ماهه نخست سال جاری، وظایف محوله و اهداف پیش‌بینی‌شده را بیش از صد درصد تحقق بخشد.

محمدعلی غفاری با اشاره به اینکه پرداخت مالیات موجب رونق اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی، افزایش خدمات و عمران و آبادانی کشور می‌شود افزود: ارتقای روزافزون نظام مالیاتی و همگام ساختن آن با دانش روز، نقش انکارناپذیری در توسعه اقتصادی کشور دارد که به همین منظور کار اجرای طرح جامع مالیاتی در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اهمیت فرهنگ‌سازی مالیاتی در کشور ادامه داد: ارتقا فرهنگ مالیاتی نقش مؤثری در افزایش درآمدهای مالیاتی و در نتیجه نیل به اهداف اقتصادی کشور دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد