تاریخ درج خبر : 1395/07/24
کد خبر : ۵۵۶۴۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

هیئت اقتصادی استان «امسک» روسیه به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندار و هیئت اقتصادی استان «امسک» روسیه به این استان سفر می‌کنند.

flag-russia-big

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، مجید محنائی افزود: در راستای تقویت تبادلات، مراودات دوجانبه بین دو استان و با هدف برقراری ارتباط و همکاری‌های بیشتر و در پاسخ به سفر سال گذشته دکتر خادمی استاندار و هیئت اقتصادی و تجاری استانمان به کشور روسیه این سفر انجام می‌شود.

محنائی تصریح کرد: این سفر در روزهای ۲۸ و ۲۹ مهرماه سال جاری انجام می‌گیرد.

به گفته محنائی، نظروف استاندار این استان به اتفاق وزرای اقتصادی و کشاورزی و مواد غذائی استان امسک روسیه در صدر هیئت ۱۵ نفره تجاری- اقتصادی در حوزه‌های تولید و نوآوری، توسعه کشاورزی، بیوتکنولوژی و بخش‌های صنعتی، مواد غذائی، پزشکی، گردشگری، گیاهان داروئی و… به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنند.

وی اظهار داشت: در این سفر علاوه بر دیدار با استاندار و بحث و بررسی راجع به چگونگی همکاری‌های اقتصادی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در استان تبیین و از واحدهای تولیدی و زمینه‌های گردشگری بازدید به عمل می‌آید.

محنائی یادآور شد: در این سفر نمایندگان استان در خصوص قابلیت‌ها و راه‌های حضور تجار و بازرگانان کهگیلویه و بویراحمد و صدور محصولات و تولیدات استان به بازار امسک روسیه با مسئولین استان امسک گفت وگو خواهند کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد