تاریخ درج خبر : 1395/07/24
کد خبر : ۵۵۶۴۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس دانشگاه یاسوج:

خوابگاه‌های خودگردان تحت نظارت دانشگاه قرار گرفتند

رئیس دانشگاه یاسوج از ساماندهی خوابگاه‎های خودگردان این دانشگاه خبر داد و گفت: دیگر هیچ خوابگاه خودگردانی در یاسوج وجود ندارد و همگی تحت نظارت دانشگاه هستند.

khabgah-kh0dgardan

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، محمودرضا رحیمی ظهر امروز در آئین استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه یاسوج اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید بنا را بر توسعه جنبه‌های رفاهی دانشجویان گذاشته‌ایم.

وی با بیان اینکه: دانشگاه یاسوج یک هزار و 760 دانشجوی جدید را پذیرش کرده است افزود: از این تعداد یک هزار و 125 نفر در خوابگاه‌ها اسکان داده شده‌اند.

وی اظهار داشت: برای نخستین بار در تاریخ دانشگاه یاسوج همه خوابگاه‌ها تحت نظارت دانشگاه بوده و هیچ خوابگاه خودگردانی نداریم که به طور حتم مشکلات خوابگاهی به کمترین حد خود می‌رسد و رضایت دانشجویان را فراهم می‌آورد.

رئیس دانشگاه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مزیت خوابگاه‌ها با شرایط فعلی این است که دانشجویان جدید بدون دغدغه در آن مستقر می‌شوند و خدمات‌دهی به آن‌ها آسان‌تر خواهد شد.

رحیمی از راه‌اندازی و تجهیز سالن ویژه‌ای برای ایجاد کانون‌های فرهنگی و انجمن‌های علمی خبر داد و افزود: دانشجویان باید از همین حالا به دنبال درآمدزایی مبتنی بر علم و دانش باشند.

وی تأکید کرد: معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج از فعالیت‌های کارآفرینی و طرح‌های دانش‌بنیان حمایت ویژه دارد و در این زمینه آماده هرگونه مساعدت و همکاری هستیم.

رحیمی با تأکید بر اینکه تمامی رشته‌های تحصیلی ارزشمند هستند و هر رشته کاربرد خود را دارد پس دانشجویان باید با امید به آینده تلاش کنند افزود: در سال 94 این دانشگاه در استناد به فعالیت‌های پژوهشی رتبه نهم کشوری را کسب کرد و‌ در شاخص فنی و مهندسی رتبه دوم را به دست آورد.

رئیس دانشگاه یاسوج اظهار داشت: این دانشگاه دو دانشمند بر‌تر در گروه شیمی دارد که جز یک درصد محققین بر‌تر جهان هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد