تاریخ درج خبر : 1395/07/24
کد خبر : ۵۵۶۴۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید سرزده فرماندار بویراحمد از ادارات (تصاویر)

فرماندار بویراحمد ظهر امروز به همراه معاون سیاسی از دو اداره بهزیستی و فرهنگ و ارشاد شهرستان به‌صورت سرزده بازدید کرد.

nazari-farmandar-boyerahmad-bazdid-25-07-95-5

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی فرمانداری بویراحمد، محمدکاظم نظری اظهار کرد: رسالت بهزیستی با توجه به جامعه هدف ارزشمند است و افراد معلول، از کارافتادگان و دیگر افرادی هستند که تحت پوشش بهزیستی هستند.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه مشکلات در حوزه بهزیستی نگران‌کننده است، اذعان کرد: در خصوص مشکلات ازجمله تجهیزات مددجویی و کمک توانبخشی باید برطرف شود و نباید در هیچ دولتی نسبت به کمک به این بخش‌ها دریغ شود.

نظری تصریح کرد: در این بخش با هر شکل ممکن و تغییر مدیریتی کمبودها باید حل شود و مددجو دغدغه حداقل‌ها را نداشته باشد.

فرماندار بویراحمد بیان کرد: باوجوداینکه بهزیستی اعتبارات خود را ملی و یا هزینه‌ای دریافت می‌کنند در خصوص تجهیزات کلی همکاری داریم و جدا از مبلغ برای تجهیزات فیزیوتراپی و کاردرمانی همکاری و کمک خواهیم کرد.

این مسئول با بیان اینکه ملاک توزیع اعتبارات و تجهیزات ملاک علمی و جمعیتی باشد، گفت: انتظار می‌رود کمک‌های موردی، تجهیزات و اعتبارات بر اساس ملاک علمی باشد.

نظری در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به برنامه بازدید از ادارات شهرستان و دیدار رودررو با ارباب‌رجوع ادارات اظهار کرد: در راستای رسیدگی به امور و مسائل و مشکلات مردم در نهادها و ادارات دولتی، به‌صورت سرزده از ادارات شهرستان بازدید و با مسائل و مشکلات مراجعه‌کنندگان و نحوه پاسخ‌گویی مسئولان به مردم مطلع خواهیم شد.

وی هدف از این بازدیدها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی دولت به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات و دریافت پیشنهاد‌ها برای پیشرفت امور عنوان کرد.

فرماندار بویراحمد بیان داشت: در راستای بهبود خدمات به مردم و به‌منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌رجوع بازدید از ادارات به‌صورت مستمر صورت می‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد