تاریخ درج خبر : 1395/07/26
کد خبر : ۵۵۶۶۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تجمع کارگران شهرداری یاسوج مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد (تصاویر)

کارگران شهرداری یاسوج در مقابل درب استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند تا بلکه با متوسل شدن به مسئولان ارشد شاهد باز شدن گره‌ای از مشکلات خود باشند.

tajmo-eteraz-kargar-shahrdari-ostandari-2

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، ماه گذشته بود که پیمانکار جدید شهرداری جمعی از کارگران خدماتی و باسابقه شهرداری را به دلیلی که مشخص نشد از کار اخراج کردند.

اخراج کارگران شهرداری با واکنش‌هایی از طرف مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر یاسوج مواجه شد و همه خواستار بازگشت این کارگران به محل کار شدن اما این افراد به محل کار خود که برنگشتند، هیچ؛ بلکه هرروز هم شاهد تجمع آنان در مقابل شهرداری، شورای شهر، صداوسیما و اداره کار هستیم.

امروز هم تعداد 140 نفر از کارگران در مقابل درب استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند تا بلکه با متوسل شدن به مسئولان ارشد شاهد باز شدن گره‌ای از مشکلات خود باشند.

tajmo-eteraz-kargar-shahrdari-ostandari-1

یکی از این کارگران به نمایندگی از سایر افراد گفت: پیمانکار 45 نفر از کارگران دارای سابقه کاری بیش از 17 سال را از محل کار خود اخراج کردند و به هرجایی که مراجعه می‌کنیم کسی پاسخگوی ما نیست.

وی گفت: به ادارات و دستگاه‌های مربوطه که مراجعه می‌کنیم فقط ما را به هم پاس کاری می‌کنند و فقط به همدیگر نامه‌نگاری می‌کنند که تاکنون این نامه‌نگاری‌ها بی‌فایده بود و ذره کوچکی از مشکل ما را حل نکرده است.

یکی دیگر از این کارگران با بیان اینکه جمعی از این کارگران از کار اخراج شدند و برخی دیگر از تیرماه تاکنون هیچ حقوق دریافتی نکردند و تاکنون هم بیمه ما پرداخت نشده است.

وی با بیان اینکه بعضی از کارگران شهرداری بیمار هستند و باید به پزشک مراجعه کنند اما حق بیمه ما پرداخت نشده است، گفت: ما برای پیگیری مطالباتمان به شهرداری و استانداری مراجعه کردیم و پیمانکار به ما زنگ زده که به دلیل اینکه پیگیر طلب و حق خود هستید از کار اخراج شده‌اید.

این کارگر خدماتی شهرداری بیان کرد: شورای شهر در خصوص مشکل ما کاری انجام نداده و جلساتی که برگزار می‌کنند بی‌نتیجه بوده و هیچ سودی برای ما نداشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد