تاریخ درج خبر : 1395/07/26
کد خبر : ۵۵۶۶۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن

فرماندار بویراحمد ضمن تاکید بر ضرورت همکاری نهادها و سازمان‌ها در تهیه تجهیزات ستاد سرشماری آمار و نفوس مسکن بویراحمد، گفت: سرشماری حضوری به عنوان مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن 95 از فردا شروع می‌شود.

sarshomari-hozori

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید محمدکاظم نظری ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بویراحمد با اشاره اینکه برای برگزاری سرشماری حضور به خودرو نیازمند هستیم، گفت: انتظار می‌رود نهادها و سازمان‌ها همکاری لازم را با مسئولان آمار داشته باشند تا به نحو مطلوب اجرا شود.

این مسئول در ادامه اهمیت سرشماری در توسعه و افزایش خدمات شهرستان را مهم عنوان کرد و گفت: امیدواریم آحاد مردم همکاری لازم را با آمارگیران داشته باشند.

وی ضمن تأکید مجدد به تمامی مدیران و کارکنان دولت در خصوص ثبت‌نام اینترنتی سرشماری آمار و نفوس مسکن در شهرستان بویراحمد بیان داشت: تمامی کارکنان تا پایان وقت اداری امروز اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کنند تا آمار ثبت‌نامی شهرستان افزایش یابد.

نظری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در سرشماری سال ۹۰ بیش از ۳۸ درصد جمعیت کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بویراحمد بودند، گفت: متأسفانه طی چند سال اخیر در توزیع اعتبارات، امکانات و نیروها به شهرستان کمتر توجه شده است.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه شهرستان بویراحمد به دلیل مهاجرپذیر بودن جمعیت زیادی را در خود جای دارد، گفت: شاخص اول در توزیع اعتبارات باید جمعیت باشد که شهرستان بویراحمد به دلیل مهاجرپذیر بودن جمعیت زیادی در آن ساکن بوده ولی اعتبارات جوابگوی جمعیت مهاجر نیست.

این مسئول تصریح کرد: امیدواریم با سرشماری آمار و نفوس مسکن شهرستان حق‌وحقوق شهرستان بویراحمد به‌عنوان مرکز استان که قطعاً آینده استان خواهد بود در توسعه زیرساخت‌ها و توزیع اعتبارات توجه بیشتری شود.

نظری در پایان ضمن تأکید مجدد به تمامی مدیران در همکاری و فراهم کردن امکانات و تجهیزات موردنیاز سرشماری آمار و نفوس مسکن اذعان کرد: انتظار می‌رود خودروهای موردنیاز به ستاد سرشماری شهرستان برای شروع سرشماری حضوری تحویل این ستاد داده شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد