تاریخ درج خبر : 1395/07/27
کد خبر : ۵۵۶۷۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -
وزیر اقتصاد ایالت امسک روسیه:

ایران پاسخ کوبنده‌ای به تحریم‌ اروپایی‌ها داد

وزیر اقتصاد ایالت امسک روسیه با تأکید بر اینکه تحریم اروپایی‌ها قابلیت خوبی برای توسعه و پیشرفت ایران ایجاد کرد گفت: کشور ایران با توسعه و پیشرفت در بخش‌های مختلف پاسخ کوبنده‌ای به تحریم اروپایی‌ها داده است.

%d8%a7%da%a9%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86%db%8c%da%a9%d9%88%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%88%d9%86%d8%a7-%d9%81%d8%a7%d8%af%db%8c%d9%86%d8%a7-1

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، اکسانانیکولایونا فادینا در همایش بین‌المللی «یاسوج-امسک» که در سالن اتاق بازرگانی یاسوج برگزار شد اظهار داشت: برای توسعه اقتصادی دو استان کهگیلویه و بویراحمد از ایران و امسک روسیه باید تلاش مشترک شود.

وی با بیان اینکه همه در جریان اتفاقات بازارهای جهانی هستند عنوان کرد: در شرایطی تحریم‌های اروپایی علیه دو کشور ایران و روسیه بوده ولی قابلیت خوبی برای توسعه و پیشرفت این دو کشور ایجاد کرده و در اختیار جوانان این دو کشور قرار داده است.

فادینا با بیان اینکه گسترش گردش مالی بین‌المللی ما در حال نشان‌دهنده پیشرفت و توانمندی است ابراز کرد: در هر دو دولت پاسخ کوبنده‌ای به تحریم اروپایی‌ها داده شد.

وزیر اقتصاد ایالت امسک روسیه با بیان اینکه در سال 2015 تبادل تجاری دو کشور ایران و روسیه 147 هزار دلار بود، تصریح کرد: در نیمه اول امسال ارزش تجاری ما به 382 هزار دلار رسیده است که باید روابطمان را گسترش دهیم.

فادینا عنوان کرد: نشست امروز و فردای هیئت امسک روسیه با مسئولان و فعالان اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد شرایط را برای گسترش همکاری‌ها فراهم می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد