تاریخ درج خبر : 1395/07/27
کد خبر : ۵۵۶۷۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار امسک روسیه در یاسوج:

محصولات تولیدی کهگیلویه و بویراحمد مطابق با استانداردهای اروپایی است‌

استاندار امسک روسیه با اشاره به بازدید از نمایشگاه برخی دستاوردهای تولیدی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محصولات تولیدی و بسته‌‎بندی کالا در این استان مطابق با استانداردهای اروپایی است.

3333272-5433294

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، ویکتور نظراف عصر امروز در محل اتاق بازرگانی یاسوج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‎های انجام‌شده از طرف اتاق بازرگانی یاسوج فردا از برخی واحدهای تولیدی و کارخانجات این شهر بازدید می‎کنیم که امیدواریم همکاری دو استان امسک روسیه و کهگیلویه و بویراحمد ایران سبب ارتقای همکاری‎های اقتصادی شود.

استاندار امسک روسیه از انعقاد تفاهم‌نامه‌های با استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: این تفاهم‌نامه‌ها فردا شب در ضیافت شام با حضور استاندار این استان امضا و مبادله می‌شود.

نظراف با اشاره به اینکه امسک روسیه با کهگیلویه و بویراحمد نه‌تنها شرایط همکاری اقتصادی را دارند ابراز کرد: شرایط برای مبادله دانشجو، بخش‌های فرهنگی و آموزش‌وپرورش نیز فراهم است که می‌توانیم در زمینه موضوعات مختلف موردبحث همکاری‌های بالای را ایجاد و توسعه دهیم که سبب ارتقای همکاری‌های اقتصادی دو کشور روسیه و ایران باشد.

وی عنوان کرد: سفر هیئت تجاری استان امسک روسیه به کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سفر سال قبل هیئت این استان با هدف گسترش همکاری‌های اقتصادی دو استان و درنهایت دو کشور صورت گرفت که باید برای گسترش این همکاری‎ها اقدامات جدی و پیوسته را دنبال کنیم.

استاندار امسک روسیه خاطرنشان کرد: بازدید هیئت تجاری استان امسک روسیه به این استان سبب آشنایی بیشتر با ظرفیت‎های اقتصادی این منطقه شده و افق روشنی را در ذهن هیئت روسی ایجاد کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد