تاریخ درج خبر : 1395/07/28
کد خبر : ۵۵۶۷۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:

اجرای فاز دوم عملیات گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی در آینده نزدیک

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فاز دوم پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی به طول ۶ هزار و ۹۱۹ متر و با اعتباری بیش از ۳۱ میلیارد ریال مصوب شده که پس از انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

charosa-gazrasani

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، رحمان خادم در حاشیه بازدید از پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی، اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی بودن منطقه عملیات گازرسانی به دو شهر قلعه رئیسی و ویشموک و همچنین روستاهای طول مسیر با روند خوبی در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پروژه گازرسانی به دو شهر دیشموک و قلعه رئیسی در سه فاز تعریف شده است، گفت: فاز اول این پروژه به طول 8 هزار و 500 متر با اعتباری بیش از 33 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 45 درصد در حال انجام است.

وی با بیان اینکه فاز دوم پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی به طول 6 هزار و 919 متر و با اعتباری بیش از 31 میلیارد ریال مصوب شده است، افزود: برای فاز دوم در حال انجام تشریفات قانونی مناقصه هستیم که پس از انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

خادم با بیان اینکه در فاز سوم نزدیک به 47 کیلومتر خط انتقال و 375 کیلومتر شبکه‌گذاری وجود دارد اعتباری بیش از 400 میلیارد ریال در نظر گرفته شده، تصریح کرد: مجوزهای لازم اخذ و به‌زودی برای واگذاری به پیمانکار رتبه یک به مناقصه گذاشته و تا چند ماه آینده عملیات اجرایی آن شروع می‌شود.

وی گفت: پروژه گازرسانی به شهرک‌های خلیج‌فارس و حوزه کت در شهرستان بهمئی با اعتباری بیش از 35 میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی بیش از 40 درصد در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه طول خط این پروژه بیش از 15 کیلومتر است، عنوان کرد: با اجرای این پروژه 340 خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد