تاریخ درج خبر : 1395/07/30
کد خبر : ۵۵۶۸۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

قهرمانی بانوی گچسارانی درمسابقات جهانی دارت

رئیس امور ورزش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از کسب مقام اول دوبل جهانی توسط «مهتاب صادقی» بانوی گچسارانی در مسابقات دارت بین‌المللی اوپن شیراز خبر داد.

sadeghi-mahtabبه گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، محمد حبیبی‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقات دارت بین‌المللی 2016 در شیراز از مقام‌آوری بانوی صنعت نفت گچساران در مسابقات دارت بین‌المللی اوپن شیراز خبر داد.

رئیس امور ورزش شرکت نفت گچساران گفت: این مسابقات در دو گروه آقایان و بانوان و به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شهید آیت‌الله دستغیب شیراز و با حضور بالغ بر 170 برگزار شد.

وی تصریح کرد: این رقابت‌ها در دو بخش انفرادی و دوبل تیمی آقایان و بانوان برگزار شد و نفرات برتر اوپن شیراز 2016 مشخص شدند و در گروه بانوان مهتاب صادقی به مقام اول دوبل جهانی بانوان دست یافت.

حبیبی‌نژاد خاطرنشان کرد: مهتاب صادقی در بخش انفرادی نیز در جایگاه پنجم انفرادی قرار گرفت، صادقی مربی تیم دارت بانوان نفت و گاز گچساران پیش‌ازاین توانسته بود در رده انفرادی در مسابقات دارت اوپن جهانی 2015 در کشور ترکیه مقام سوم جهان را از آن خود کند.

ویافزود: در راستای تحقق قهرمانی این امر دوره‌های آموزش دارت در این باشگاه برگزار می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد