تاریخ درج خبر : 1395/08/01
کد خبر : ۵۵۶۹۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون اجرایی سپاه فتح استان خبر داد:

اعزام 9 هزار دانش‌آموز کهگیلویه و بویراحمدی به مناطق عملیاتی

معاون اجرایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: 9 هزار و 173 دانش‌آموز در مقطع متوسطه اول و دوم استان در سال جاری در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.

asode-sarhang

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سرهنگ احمد آسوده روز شنبه در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: این دانش‌آموزان به مدت چهار روز از مناطق عملیاتی شلمچه، دهلوایه، فکه، شوش و خرمشهر دیدن خواهند کرد.

وی گفت: این دانش‌آموزان با بازدید از مناطق عملیاتی جبهه‌های جنگ با دلاورمردی ها و جانفشانی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آشنا خواهند شد.

معاون اجرایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این استان سال گذشته رتبه نهم کشوری را در زمینه اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور کسب کرد.

سرهنگ آسوده تصریح کرد: نخستین گروه اعزامی از دانش‌آموزان این استان در قالب 450 نفر 25 مهر امسال به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی زمان اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی را از آغاز شروع مدارس تا 25 اسفند هر سال دانست و گفت: سهمیه استان در سال گذشته حدود هشت هزار و 500 نفر بود.

148 هزار دانش‌آموز در کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع مختلف مشغول تحصیل هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد