تاریخ درج خبر : 1395/08/01
کد خبر : ۵۵۶۹۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

طرح ساماندهی یک خیابان در گچساران: اعتراض کاسبکاران، اصرار مسئولان (تصاویر)

یکی از کسبه خیابان بلادیان گچساران گفت: با اجرای طرح ساماندهی خیابان بلادیان کسب‌وکار بازاریان این خیابان از رونق خواهد افتاد و ضرر بزرگی را متحمل می‌شوند.

baladian-khiaban-gachsaran-1

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، حاج خدادوست حاجی‌زاده در تحصن امروز خیابان بلادیان در جمع بازاریان گفت: من نزدیک به 55 سال است که در بازار گچساران مغازه‌دار هستم.

وی افزود: این طرح که با پشتیبانی نماینده مردم گچساران و باشت در گچساران اجرا می‌شود، ایراد دارد.

این کسبه خیابان بلادیان گچساران بیان کرد: بارها اعتراض خود و کسبه خیابان بلادیان را از اجرای طرح ساماندهی ان به گوش مسئولان این شهرستان رساندم و هیچ جوابی به ما داده نشده است.

حاجی‌زاده تصریح کرد: خیابان بلادیان یک خیابان فرعی است و جایی برای زیباسازی ندارد این‌گونه طرح‌ها را باید در بلوار ولیعصر گچساران اجرا کنند نه در مرکز بازار این شهرستان که زندگی مردم را فلج می‌کند.

وی ادامه داد: با اجرای طرح ساماندهی خیابان بلادیان کسب‌وکار بازاریان این خیابان از رونق خواهد افتاد و ضرر بزرگی را متحمل می‌شوند.

حاجی‌زاده بیان کرد: هرگز اجازه نخواهیم داد تا طرح ساماندهی خیابان بلادیان گچساران اجرا شود.

baladian-khiaban-gachsaran-2

علی جعفری یکی دیگر از کسبه این خیابان گفت: این طرح در شهرستان گچساران جواب نخواهد داد. چرا باید کسبه این خیابان دچار ضرر شوند.

علی اسدی یکی از کسبه و بازاریان گچساران عنوان کرد: تبدیل شدن خیابان بلادیان از سواره‌رو به پیاده‌رو برای کسبه یک معضل بزرگ است.

رئیس اتاق اصناف گچساران گفت: اجرای پروژه ساماندهی خیابان بلادیان گچساران یک طرح بسیار مفید برای این شهرستان بوده و با اخلال گران در بازار به‌صورت قانونی برخورد خواهد شد.

سید ناصر حسینی د در خصوص تجمع برخی از بازاریان گچساران در خیابان بلادیان افزود: اجرای پروژه ساماندهی خیابان بلادیان باید اجرا شود.

وی بیان کرد: اجرای پروژه ساماندهی خیابان بلادیان گچساران یک طرح بسیار مفید برای این شهرستان بوده و با اختلال گران در بازار به‌صورت قانونی برخورد خواهد شد.

baladian-khiaban-gachsaran-3

رئیس اتاق اصناف گچساران تصریح کرد: این طرح با نظارت مسئولان شهرستان اجرا می‌شود.

حسینی عنوان کرد: متأسفانه این تحصن در بازار گچساران غیرقانونی و بدون هماهنگی با اتاق اصناف گچساران انجام شد که با افراد خاطی به‌صورت قانونی برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: طرح ساماندهی خیابان بلادیان به نفع تمام شهروندان بوده و در این طرح نیز مبلمان شهری تغییر و جلوه زیباتری به خود خواهد رفت.

رئیس اتاق اصناف گچساران ادامه داد: بازاریان باید اگر مخالفتی در این خصوص دارند با ایجاد آرامش و در جلسه‌ای با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان آن را بیان کنند.

حسینی بیان کرد: تحت هیچ شرایطی این تحصن بازاریان را تائید نمی‌کنم.

اردوان زینل زاده، شهردار گچساران نیز در این خصوص گفت: این طرح باید اجرا شود.

وی خطاب به پیمانکار پروژه افزود: در طول روز حق کار و فعالیت ندارد و تنها شب باید کار کند.

بر اساس این گزارش، صبح امروز یکشنبه، دوم آبان ماه بازاریان شهر گچساران با تجمع در خیابان در حال تعریض بلادیان نسبت به اجرای پروژه ساماندهی این خیابان گلایه‌مند بودند و مانع فعالیت ماشین‌آلات شهرداری در این خیابان شدند.

baladian-khiaban-gachsaran-5baladian-khiaban-gachsaran-4

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد