تاریخ درج خبر : 1395/08/02
کد خبر : ۵۵۶۹۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -
شهردار یاسوج:

پروژه بزرگ مرکز بهداشتی و درمانی در یاسوج آماده سرمایه‌گذاری است

شهردار یاسوج گفت: بزرگترین پروژه حوزه سلامت شهری کشور به متراژ ۱۸ هزار مترمربع در یاسوج آماده سرمایه‌گذاری است.

javid-mohammadali

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمدعلی جاوید در نشست مشترک شهرداری و شورای اسلامی یاسوج و مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد در تالار شورای اسلامی اظهار داشت: زمین بزرگترین پروژه حوزه سلامت شهری در بلوار عدل به متراژ 18 هزار مترمربع در بهترین منطقه شهری یاسوج قرار دارد و ارزش ریالی آن 800 میلیارد ریال است.

وی عنوان کرد: با تکمیل این پروژه تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی خصوصی در حوزه شهری به این مکان منتقل شده و ارائه خدمات به شهروندان با سهولت بیشتری انجام می‌شود.

شهردار یاسوج با تأکید بر اینکه در صورت آمادگی خیرین حوزه سلامت استان شهرداری یاسوج آمادگی دارد در این زمینه مشارکت کند، افزود: فعالیت مراکز بهداشتی و درمانی در کاربری‌های مسکونی و بافت‌های سکونتی وضعیت اسفباری در شهر یاسوج رقم زده است.

جاوید با اشاره به اینکه قرار گرفتن این مراکز در بافت مسکونی یاسوج سبب آزردگی خاطر ساکنان آن منطقه شده است، تصریح کرد: شهرداری یاسوج بیشترین کمک را به حوزه سلامت کرده که به طور مثال در مورد بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج هیچ‌گونه عوارض ازجمله صدور پروانه و غیره اخذ نشده و کمک شده تا این پروژه به سرانجام برسد.

وی با بیان اینکه شاهد هستید که این پروژه مهم بلاتکلیف‌‌ رها شده است، گفت: متأسفانه مدیران برنامه‌ریزی برای این پروژه حتی یک متر پارکینگ در نظر نگرفتند حال اینکه با راه‌اندازی آن دغدغه پارکینگ مشهود است.

جاوید با انتقاد از سنتی دفن شدن زباله‌های بیمارستانی اظهار داشت: به مسئولان بهداشتی اعلام کردیم آماده هستیم مکان‌هایی برای بی‌خطرسازی زباله‌های بیمارستانی و حتی کارگر برای این امر مهم اختصاص دهیم که پاسخی ارائه نشده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد