تاریخ درج خبر : 1395/08/02
کد خبر : ۵۵۶۹۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

آمار کاربران اینترنت در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضریب نفوذ کاربران اینترنت در این استان 35.54 درصد است.

internet-users

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جواد غلامپور با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در راستای توسعه دولت الکترونیک در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بر اساس آمار موجود تا پایان خردادماه جاری تعداد کاربران اینترنتی استان 222 هزار و 501 نفر است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ضریب نفوذ کاربران اینترنت کهگیلویه و بویراحمد 35.54 درصد است که استان به لحاظ ضریب نفوذ اینترنت رتبه 17 کشور را در اختیار دارد.

وی به آمار مشترکین اینترنت ثابت در استان اشاره کرد و افزود: آمار مشترکین اینترنت ثابت در استان 39 هزار و 529 نفر است و کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه رتبه 30 کشور را در اختیار دارد.

این مسئول با بیان اینکه استان در آمار مشترکین اینترنت متحرک رتبه 12 کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: 218 هزار و 855 نفر مشترک اینترنت در استان هستند که ضریب نفوذ اینترنت 30.63 درصد است و استان رتبه 15 کشور را در اختیار دارد.

غلامپور خاطرنشان کرد: در حال حاضر 120 خدمت به صورت الکترونیکی و از طریق دفاتر پیشخوان انجام می‌شود که پیش‌بینی می‌شود تا پایان برنامه ششم توسعه در سال 99، 100 درصد خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق دفاتر پیشخوان انجام شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد