تاریخ درج خبر : 1395/08/06
کد خبر : ۵۵۷۱۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

جاده «سرتنگ» تهدیدی برای بخش موگرمون لنده

رئیس اداره راه و شهرسازی لنده با اشاره به وضعیت جاده‌های این شهرستان گفت: جاده تنگ لنده یکی از مسیرهایی بوده که به دلیل خالی شدن جاده از زیر و خطر ریزش کوه از بالا به نقطه‌ای بحرانی در بخش موگرمون تبدیل شده است.

13921004000617_photoaبه گزارش سایت کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، علیرضا اسماعیلی امروز با اشاره به وضعیت راه‌های شهرستان لنده گفت: حذف نقاط حادثه‌خیز جاده‌های ارتباطی یکی از سیاست‌های مهم اداره راه‌ و شهرسازی بوده که طی سال‌های اخیر با جدیت و شتاب بیشتری دنبال شده است.

وی افزود: تلاش شبانه‌روزی پرسنل خدوم اداره راه و شهرسازی برای ارائه خدمات راهداری و توسعه راه‌های شهرستان بر کسی پوشیده نیست.

رئیس اداره راه و شهرسازی لنده تصریح کرد: صعب‌العبور بودن راه‌های ارتباطی شهرستان به واسطه کوهستانی بودن ارائه خدمات را با مشکلاتی همراه ساخته و تا حدی خطرات غیر قابل جبرانی را برای مردم به همراه دارد.

اسماعیلی ادامه داد: نقاط حادثه‌خیز فراوانی در جاده‌های ارتباطی شهرستان لنده وجود دارد که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم اقدام قابل توجهی در جهت اصلاح و رفع نقاط حادثه‌خیز صورت پذیرد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از نقاط حادثه‌خیز که در این شهرستان به یک بحران تبدیل شده جاده ارتباطی سرتنگ لنده به موگرمون است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنده گفت: این راه ارتباطی به واسطه کوهستانی بودن و خالی شدن جاده از زیر حادثه‌خیز و خطرناک بوده هرچند اقدامات قابل توجهی برای رفع خطرات آن صورت گرفته است.

اسماعیلی افزود: برای حل این مشکل اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان لازم بوده که امیدواریم با تأمین این اعتبار بتوانیم مشکلات جاده ارتباطی سرتنگ لنده به موگرمون را برطرف سازیم.

وی تصریح کرد: جاده‌های ارتباطی روستاهای لنده صعب‌العبور و دارای پرتگاه‌هایی بوده که نیاز به نصب گاردریل دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی لنده ادامه داد: تاکنون بیش از 30 نامه برای خرید گاردریل ارسال شده ولی تاکنون اعتباری در این خصوص به شهرستان واگذار نشده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد