تاریخ درج خبر : 1395/08/07
کد خبر : ۵۵۷۱۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

ثبت 729 فقره حوادث و سوانح در شهر یاسوج/ روزانه 3 حادثه در یاسوج رخ می‌دهد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: بر اساس داده‌های آماری هر روز سه حادثه در این شهر ثبت می‌شود.

rostami-mohammad-atshneshani

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، آتش پاد سوم محمد رستمی روز شنبه در جمع مدیران و دست‌اندرکاران حوزه ایمنی شهرداری یاسوج افزود: این حوادث شامل آتش‌سوزی‌ها در منازل، مزارع، باغات، برق‌گرفتگی، امداد و نجات جاده‌ای، محبوس شدن، حیات‌وحش، نجات از ارتفاع و چاه، عملیات آبی و غواصی، نشت گاز، گازگرفتگی و اقدام به خودکشی است.

وی اظهار داشت: نیروهای واکنش سریع، تیم‌های امداد و نجات، تیم غواصی، آتش‌نشانان مجرب با بهره‌گیری از ادوات و تجهیزات به همه این حوادث امدادرسانی و خدمات‌رسانی کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج اشاره کرد و گفت: در هفت ماه نخست سالجاری 729 فقره حوادث و سوانح در یاسوج ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 69 فقره کاهش یافته است.

وی افزود: در آتش‌سوزی مزارع و باغات 85 فقره به وقوع پیوسته که ادامه این روند به دلیل آنکه همه آتش‌سوزی‌ها عمدی بوده نگران‌کننده است و باید اقدام عاجلی انجام داد.

وی افزود: آتش‌سوزی باغات و مزارع به دلیل انجام ساخت‌وساز در حومه شهر یاسوج است.

رستمی از وقوع محبوس شدن در آسانسور خبر داد و تصریح کرد: برای کاهش این میزان از حوادث باید برای بر کار آسانسورها نظارت بیشتری کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد