تاریخ درج خبر : 1391/08/30
کد خبر : ۵۵۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دستگیری شرور مسلح فراری توسط پلیس شهرستان باشت

سایت استان: فرماندهی انتظامی شهرستان باشت از شناسایی و دستگیری شرور فراری طی عملیاتی روز گذشته توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
 سرگرد “سید محمد صدرایی ” گفت: این شرور که به “مسعود “شهرت دارد در یک اقدام اطلاعاتی و پلیسی چند ماهه توسط مأموران انتظامی شهرستان شناسایی و طی عملیاتی ضربتی، روز گذشته در مخفیگاهش دستگیر شد.
وی افزود: این شرور هنگام دستگیری، قصد درگیری با ماموران انتظامی و فرار داشت که با سرعت عمل ماموران انتظامی ، ناکام ماند و به دام افتاد.
فرمانده انتظامی شهرستان باشت ،حمل و نگهداری سلاح گرم غیرمجاز، تیراندازی، اخلال در نظم عمومی، قتل شبه عمد و سرقت های مسلحانه و به عنف از سال 1386 تا کنون را از مهمترین شرارتهای این شرور عنوان کرد.
سرگرد صداریی خاطر نشان کرد: تلاش پلیس در شناسایی و دستگیری این شرور موجب خوشحالی مردم منطقه و ارتقاء احساس امنیت شده و تقدیر و تشکر مسوولان خصوصا اعضای شورای تامین از پلیس را به دنبال داشت.
وی اضافه کرد: از آنجا که برخورد قاطع و قانونی با افراد شرور و سابقه دار رضاتمندی و خشنودی شهروندان را به دنبال دارد، پلیس با جدیت و قاطعیت هر چه تمام با اراذل و اوباش و مخلان نظم و آسایش عمومی برخورد خواهد کرد و شهروندان می توانند از طریق ارتباط با مرکز فوریت های پلیسی 110 نیروی انتظامی را در این راستا یاری کنند .

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد