تاریخ درج خبر : 1395/08/13
کد خبر : ۵۵۷۳۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دستگیری 4 نفر در ارتباط با درگیری منجر به قتل در یاسوج

دادستان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 4 نفر در ارتباط با درگیری منجر به قتل در یاسوج خبر داد.

karami - dadsetan

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، مهرداد کرمی به درگیری منجر به قتل در شهر یاسوج در چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: در این درگیری که میان چند جوان رخ می‌دهد متأسفانه یک نفر کشته می‌شود.

کرمی بیان کرد: خوشبختانه نیروی انتظامی به وظیفه خود به خوبی عمل کرد و اکنون چهار نفر در این رابطه دستگیر شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای جلوگیری و پیشگیری از چنین اقداماتی دستگاه قضایی به وظیفه خود قاطعانه عمل می‌کند افزود: حجت‌الاسلام مزارعی رئیس‌کل دادگستری استان در این پرونده اهتمام جدی برای مختومه شدن آن و اجرای حکم در سریع‌ترین زمان ممکن دارد تا درس عبرتی برای مجرمان قانون‌شکن باشد.

کرمی با بیان اینکه خوشبختانه با تمهیداتی که در استان از سوی دستگاه قضایی اندیشیده شده شاهد کاهش چشمگیر نزاع‌ها چه فردی و چه دسته‌جمعی بوده‌ایم، اظهار کرد: اما در این میان باید دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها بازهم بر شدت کارهای فرهنگی و اثرگذار خود بیفزایند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از سال گذشته خوشبختانه بیش از 25 درصد از نزاع‌های دسته‌جمعی در استان کاهش‌یافته و همه تلاش خود را برای کاهش بیشتر این معضل زشت اجتماعی به کار خواهیم گرفت.

این مسئول ارشد قضایی گفت: امنیت استان برای ما در دستگاه قضایی بسیار مهم است و اجازه نمی‌دهیم با ناامنی به سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه استان با چنین کارهایی لطمه وارد شود.

کرمی گفت: بی‌شک با چنین اقدامات زشت و ناپسندی فرار سرمایه‌گذاری در استان را خواهیم داشت لذا همه دستگاه‌ها اعم از فرهنگی و غیرفرهنگی باید برای از بین بردن چنین معضلاتی هم وقت گذاشته و هم هزینه کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پوريا پورمحمدي گفت:

    درود بر دادستان پرتلاش و قاطع مرکز استان که خواب را بر اهل نزاع حرام نموده است.

پربازديد