تاریخ درج خبر : 1395/08/14
کد خبر : ۵۵۷۴۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: پرداخت یارانه‌ها برای کشور معضلی شده است

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت یارانه‌ها به معضلی برای کشور تبدیل شده است.

zareii-gholam--mohammad

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، غلام‌رضا زارعی در نشست ظهر امروز شورای برنامه‌ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد خواستار ارائه گزارش ادارات استان از برنامه پنجم توسعه شد و گفت: با توجه به اینکه در پایان برنامه پنجم قرار داریم دستگاه‌های استان گزارشی در خصوص میزان تحقق این برنامه در استان ارائه کنند.

وی بیان کرد: ارائه گزارش از وضعیت برنامه پنجم توسعه نقش مهمی در برنامه‌ریزی و آمایش استان دارد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم بالاترین سرمایه کشور هستند، گفت: مردم کسانی هستند که هم در تأمین منابع کشور سهیم هستند و هم اینکه بخشی از منابع متعلق به مردم است.

زارعی تبیین کرد: همه از رکود، بیکاری و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور آگاه هستیم بنابراین نباید در خلأ برای مردم تصمیم بگیریم یا در خلأ با مسائل مردم برخورد کنیم بلکه باید واقع‌بینانه با مسائل برخورد کنیم و نگاه جامع و کلان به توسعه استان داشته باشیم.

وی تشریح کرد: نباید برای تحقق درآمدها به مردم فشار وارد کنیم که این موارد موجب فرار مالیاتی و مخفی کردن واقعیت‌ها شود.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پرداخت یارانه‌ها به معضلی برای کشور تبدیل شده، گفت: تأمین منابع مالی، تأمین منابع هزینه‌ای و تأمین یارانه‌ها مواردی هستند که باید مدنظر باشد، اما مردم باید اصل قرار بگیرند و نباید برای وصول درآمدها تحت‌فشار قرار گیرند.

زارعی استفاده از اسناد خزانه اسلامی را فرصت ارزشمند برای استان دانست و گفت: پروژه‌هایی در سال جاری و یا سال‌های گذشته شروع شده اما نیمه‌تمام هستند که اگر این پروژه‌ها به نتیجه نرسند کارهای قبلی از بین می‌رود و جز ضرر و زیان چیزی برای استان به همراه ندارد.

وی در پایان توضیح داد: پیمانکارانی حاضرند این پروژه‌های نیمه‌تمام را به اتمام برسانند و بعد از گشایش در استان و کشور مطالبات خود را دریافت کنند که از این فرصت استفاده شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هادی گفت:

    اقای زارعی حقوق های نجومی و اختلاش رشوه گیری بی کاری پارتی بازی و… مشکل معظی برای کشور نیست گیر دادین به این دو ریال یارانه ای که به مردم میدید این یارانه راهم قطع کنید ببینم دیگه خیالتون راحت میشه شب سر اسوده بر بالین میگذارید

پربازديد