تاریخ درج خبر : 1395/08/15
کد خبر : ۵۵۷۴۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان:

کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که پارک علم و فناوری ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که پارک علم و فناوری ندارد.

mohanaee-majid

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، مجید محنایی در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان افزود: تخصیص اعتبارات پژوهشی به استان مستلزم ایجاد پارک علم و فناوری است.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان نقش مؤثری در ارائه استعدادها و توسعه دارند، بیان کرد: برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی برای کسانی که ظرفیت بالقوه ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان را دارند به توسعه، رشد و افزایش این شرکت‌ها در استان می‌انجامد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همکاری و تعامل بیشتر صنعت و دانشگاه از نیازهای رشد فناوری است که باید این ارتباط بین صنعت و دانشگاه برقرار شود.

محنایی تصریح کرد: اعتبارات و تسهیلات قابل قبولی در کشور به کارهای پژوهشی تخصیص می‌یابد.

وی اضافه کرد: صندوق شکوفایی و نوآوری تسهیلات خوبی به‌صورت قرض‌الحسنه ارائه می‌کند که نیاز است از این ظرفیت در استان نیز استفاده شود و تاکنون این موضوع در استان میسر نشده است

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بدون نیاز به توسعه گفت:

    اولا مسئولین عزیز خسته نباشید. ثانیا این پارک ها قرطی بازی به درد ما نمی خوره. برای همونها خوبه که دارند از نفت و گاز ما عشق و حال می کنند.

پربازديد