تاریخ درج خبر : 1395/08/16
کد خبر : ۵۵۷۶۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پاداش ۶۷ میلیونی تربیت‌بدنی کهگیلویه و بویراحمد به طاهره آذر پیوند و سامان پاکباز

جهانبخش ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص ابهام درباره ورزشگاه ۱۵ هزارنفری شهر یاسوج در گفتگو با این سایت خبری اظهار کرد: این ورزشگاه به نام ورزشگاه آزادی است.

jahanbakhsh-4

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، ایزدپور در پاسخ به این سؤال که صندلی‌های ورزشگاه ۱۵ هزارنفری شهدای یاسوج بر اثر سرما و گرما فرسوده می شوند، چه اقدامی برای جلوگیری از این امر انجام داده‌اید گفت: نگهداری ورزشگاه به مراتب سخت‌تر از احداث آن است و جهت نگهداری تجهیزات ورزشگاه با شرکت توسعه و تجهیز وزارت ورزش هماهنگ شده است که کاورهایی برای نگهداری صندلی‌ها در ورزشگاه تهیه شود.

image_460_307

ایزدپور در خصوص نارضایتی ورزشکاران مدال‌آور استانی و کشوری از حمایت این اداره کل گفت: تمام ورزشکارانی که رتبه دارند چه کشوری و چه استانی و جهانی موردحمایت این اداره کل با هزینه‌های بسیار سنگین هستند طبق قانون اداره ورزش و جوانان نمی‌تواند مستقیماً به ورزشکار پول بدهد اما از راه‌های خاص و قانونی به این ورزشکاران کمک شده است. وی به فعالیت‌های طاهره آذر پیوند قهرمان جودوی استان و کشور اشاره کرد و گفت: برای وی ۴۰ میلیون تومان هزینه شد و سامان پاکباز نیز ۲۰۰ سکه بهار آزادی از وزارت ورزش دریافت کرد و ۲۷ میلیون تومان نیز از طریق این اداره کل به وی پرداخت شده است. مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد درحالی از پرداخت هزینه‌های ورزشکاران استان و پاداش چندمیلیونی و حمایت از آن‌ها خبر داده است که این ورزشکاران در مصاحبه‌های مختلف با رسانه‌ها اعلام می‌کنند اداره کل ورزش و جوانان استان از هرگونه حمایت مالی و معنوی نسبت به آن‌ها دریغ می‌کند.

وی در خصوص اردوی تیم‌های دیگر در ورزشگاه آزادی یاسوج گفت: در این خصوص هماهنگی‌هایی با فدراسیون فوتبال انجام‌شده است جهت دعوت از تیم‌هایی انجام‌شده است. ایزدپور گفت: با چند تیم لیگ دسته یک و دسته دو صحبت شده است که اردوهایشان را در این ورزشگاه برگزار کنند تا فوتبالیست‌های استان نیز بتوانند از آن‌ها استفاده کنند و مهارت‌های بیشتری را کسب کنند و آموزش ببینند. وی در ادامه عنوان کرد: هزینه این اردوها زیاد است و باید با کمترین هزینه از بیشترین ظرفیت‌ها استفاده کنیم. ایزدپور در خصوص طرح استعدادیابی که در بدو ورودش به اداره ورزش استان مطرح کرده بود گفت: برای اولین بار در کشور پایگاه قهرمانی با اعتبار ۲۲۰ میلیون تومان را در آینده راه‌اندازی می‌کنیم تمام نیروها در شهرستان‌ها را موظف کرده‌ایم پایگاه‌های قهرمانی را راه‌اندازی کنند و استعدادیابی در رشته‌های ورزشی مختلف را انجام دهند. وی در خصوص هتل ورزش ساختمانی که گوشه ورزشگاه ۱۵ هزار نفره یاسوج خاک می‌خورد، گفت: این ساختمان در حال حاضر ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل شدن به سه میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد وزارت ورزش قول یک میلیارد تومان داده است که در صورت تخصیص دوباره عملیات آن آغاز می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد