تاریخ درج خبر : 1395/08/18
کد خبر : ۵۵۷۶۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش پاکباز به ادعای کمک 27 میلیون تومانی ایزدپور

سامان پاکباز با بیان اینکه همه ورزشکاران قبل از حضورشان در پارالمپیک مبلغی به‌عنوان بدرقه پارالمپیک از طرف استان‌هایشان دریافت کرده بودند گفت: تنها کسی که از این کمک‌هزینه محروم ماند بنده بودم.

pakbaz-yasouj-airport-esteghbal-28-06-95-13

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سامان پاکباز نایب‌قهرمان پارالمپیک ریودوژانیروی برزیل به سخنان روز گذشته ایزد پور مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر پرداخت 27 میلیون تومان کمک به این ورزشکار نامی استان واکنش نشان داد.

پاکباز دراین‌باره در گفت‌وشنود با سفیر دنا با بیان اینکه بعد از خواندن مصاحبه مدیرکل ورزش و جوانان شوکه شدم گفت: تنها کمک ایزد پور به بنده مبلغ پنج میلیون تومانی بود که بعد از کسب ورودی مسابقات پارالمپیک قول ده میلیون تومان را داده بود ولی درنهایت پنج میلیون آن را با هزاران مکافات داد.

وی با بیان اینکه همین مبلغ را هم قبل از مسابقات قطر وعده داده بود که حدود 10 ماه بعدازآن زمان و با پیگیری‌های حسین پور عضو شورای شهر تنها پنج میلیون آن محقق شد گفت: کسب سهمیه پارالمپیک برای اولین بار در ورزش استان اتفاق افتاده بود که متأسفانه اینگونه با آن رفتار شد.

سامان پاکباز در ادامه با اشاره به اینکه درحالی‌که همه ورزشکاران قبل از حضورشان در پارالمپیک مبلغی به‌عنوان بدرقه پارالمپیک از طرف استان‌هایشان دریافت کرده بودند گفت: تنها کسی که از این کمک‌هزینه محروم ماند بنده بودم.

این مدال‌آور پرافتخار استان در پایان با بیان اینکه ورزش قهرمانی هزینه‌های سرسام‌آوری با خود به دنبال دارد خاطرنشان کرد: به جز مبلغ پنج‌میلیونی هیچ‌گونه کمک‌هزینه غیر نقدی دیگری از طرف ورزش و جوانان به بنده نشده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فاطی خانم گفت:

    همه رو خودشون کوفت میکنن وقتی هم ب ورزشکارا میرسه میگن نداریم ایشاالله تقاص ورزشکارارو بدین مخصوصا راد و ایزدپور

پربازديد