تاریخ درج خبر : 1395/08/21
کد خبر : ۵۵۷۸۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف 333 کیلوگرم حشیش در جاده یاسوج – اصفهان

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 333 کیلوگرم ماده مخدر حشیش از یک دستگاه خودروی وانت پیکان در جاده ارتباطی یاسوج – اصفهان کشف و ضبط شد.hashish-kashf

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سرهنگ مهدی انصاری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان دنا هنگام اجرای تور ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری در جاده ارتباطی یاسوج – اصفهان به یک دستگاه خودروی وانت پیکان مظنون شده و به راننده آن دستور توقف دادند.

وی گفت: راننده با بی‌توجهی به دستور پلیس از محل متواری شد اما مأموران پس از تعقیب و گریز موفق به توقف خودرو و دستگیری راننده و سرنشین آن شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: مأموران در بازرسی از این خودرو 333 کیلوگرم حشیش را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ انصاری بیان کرد: در این عملیات پلیسی یک دستگاه خودروی پراید که خودروی حامل مواد مخدر را اسکورت می‌کرد نیز متوقف و راننده و سرنشین آن دستگیر شدند.

وی عنوان کرد: هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی کهگیلویه و بویراحمد شده و خودروهای وانت پیکان و پراید نیز به پارکینگ انتقال یافتند.

سرهنگ انصاری ابراز داشت: مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر از اولویت‌های کاری مهم پلیس کهگیلویه و بویراحمد در راستای کاهش بروز انواع آسیب‌های اجتماعی در این استان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد