تاریخ درج خبر : 1395/08/22
کد خبر : ۵۵۷۸۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین در گچساران (تصاویر)

نمایشگاهی از دستاوردهاى زنان کارآفرین شامل: گلیم، جاجیم، نان‌های سنتى، پوشاک، ترشیجات، سبزیجات، گل‌های کریستال و غیره در گچساران در حال برگزرای است.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایل بانو، رئیس اداره بهزیستی شهرستان گچساران در حاشیه نمایشگاه دستاوردهاى زنان کارآفرین که با حضور معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان و جمعی از مدیران برگزار شد، اظهار داشت: این نمایشگاه به مدت دو روز با هدف فروش محصولات زنان کارآفرین سرپرست و خود سرپرست تحت پوشش بهزیستی شهرستان در پارک بانوان با همکاری اداره بهزیستى و شوراى شهر و شهردارى بر پا می‌شود.

مهران کشاورز تصریح کرد: دستاوردهاى زنان کارآفرین شامل: گلیم، جاجیم، نان‌های سنتى، پوشاک، ترشیجات، سبزیجات، گل‌های کریستال و غیره است.

کشاورز با اشاره به اینکه این بانوان از اعضای گروه‌های همیار که متشکل از زنان سرپرست و خودسرپرست تحت پوشش بهزیستى شهرستان می‌باشند، عنوان کرد: هشت گروه ۵ تا ۱۰ نفره در حال فعالیت می‌باشند که جهت توانمندسازى این گروه‌ها علاوه بر اعطاى تسهیلات اشتغال‌زایی به هر گروه بین ١٠ تا ١۶ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شده است.

منبع: ایل بانو

گزارش: حبیب قلندری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد