تاریخ درج خبر : 1395/08/24
کد خبر : ۵۵۷۹۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

عدل هاشمی: با تغییر نام «کهگیلویه و بویراحمد» کدام یک از دردهای مردم درمان می‌شود

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: آیا تغییر نام استان «کهگیلویه و بویراحمد» از ضروریات است که فرصت‌های طلایی را هزینه آن کنیم.

adal-hashemi-05

عدل هاشمی پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: اولویت اول کار مدیران سیاسی و اجرایی و نخبگان علمی و فرهنگی استان عوض کردن نام استان نیست زیرا در این موقعیت زمانی می‌طلبد که همه دلسوزان به دو مقوله فرهنگ و اقتصاد بپردازند.

وی بیان کرد: فراموش نکنیم که با تغییر نام استان «کهگیلویه و بویراحمد» کمکی به توسعه‌یافتگی و رفع مشکل بیکاری جوانان، حاشیه‌نشینی، طلاق، اعتیاد و غیره نمی‌کنیم.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تمام مدیران و دست‌اندرکاران و همه‌کسانی که دلشان برای مردم استان می‌سوزد باید صرفاً به شاخص‌های توسعه فکر کرده و با تلاش دلسوزانه و صادقانه در جهت یک توسعه پایدار دین خود را به مردم ادا نماییم.

هاشمی تصریح کرد: به اعتقاد این حقیر تغییر نام استان «کهگیلویه و بویراحمد» را به زمان دیگری واگذار کنید و همان‌طور که اشاره شد به دغدغه‌های اصلی و اساسی مردم بپردازیم.

وی اضافه کرد: به‌یقین اگر همه جریان‌ها، دسته‌ها، گروها، فکرها و نخبگان در عرصه‌های مختلف با هم یکدست شوند طی یک برنامه کوتاه‌مدت و میان‌مدت و بلندمدت و با رعایت اولویت‌ها و با استفاده از اصول مهم و حیاتی ارتباطات و فن‌آوری و اطلاعات می‌توانیم بر مشکلات موجود غلبه پیدا کنیم و مردم را از وضعیت موجود رهایی‌ بخشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد