تاریخ درج خبر : 1395/08/24
کد خبر : ۵۵۸۰۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -
عضو شورای شهر یاسوج خبر داد:

نامگذاری خیابانی در یاسوج به نام شهید خزایی خبرنگار مدافع حرم

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: خیابانی در یاسوج به نام شهید محسن خزایی خبرنگار صداوسیما و مدافع حرم نامگذاری شده است.

57384019

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، مرتضی فروغ فر ظهر امروز در نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی یاسوج اظهار داشت: به دلیل همزمانی مراسم تشیع پیکر پاک شهید خزایی در زاهدان و نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر یاسوج، اعضای کمیسیون به کلیات نامگذاری خیابانی در یاسوج به نام این شهید والامقام رأی مثبت دادند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر یاسوج عنوان کرد: جاوید شهردار یاسوج در لایحه‌ای از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا خواسته بود تا خیابانی به نام شهید خزایی مدافع حرم نامگذاری شود.

فروغ فر افزود: زنده نگه ‌داشتن و ترویج فرهنگ شهید و شهادت در جامعه، معطرشدن خیابانی دیگری به نام مدافع حرم در یاسوج و ارزش‌گذاری به مقام شهید ازجمله اهداف تصویب این نامگذاری است.

به گزارش تسنیم، شهید محسن خزائی که روز شنبه 22 آبان ماه در منطقه حلب سوریه براثر اصابت ترکش خمپاره به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

خزائی متولد 15 آذر 1351 در زاهدان پس از گذراندن دوران کودکی با کتاب، قلم و نوشتن مأنوس شد و در سال 74 با ورود به صداوسیمای سیستان و بلوچستان قلم و اندیشه را برای گره‌گشایی از مشکلات جامعه‌ای که در آن نفس می‌کشید برگزید و این راه حکایت زندگی‌اش شد.

محسن خزایی از سه سال پیش در جبهه‌های مختلف مبارزه با گروه تروریستی داعش در سوریه برای تهیه گزارش حضور داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد