تاریخ درج خبر : 1395/08/24
کد خبر : ۵۵۸۰۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -
مسئول تنظیم بازار کهگیلویه مطرح کرد:

جمع‌آوری ۲۰ تن برنج فاسد از بازار کهگیلویه

مسئول تنظیم بازار کهگیلویه گفت: ۲۰ تن برنج فاسد از بازار کهگیلویه جمع‌آوری و برگشت داده شد

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، جلسه تنظیم بازار در سالن جلسات فرمانداری با حضور ع7لی پوزش فرماندار و مسئولین شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

در این جلسه محمد روحانی نژاد با بیان اینکه جلسات تنظیم بازار در ماه یکبار برگزار می‌شود گفت:نرخ مصوب برای عرضه گوشت بین ۲۰ الی ۲۴ هزار تومان است که شامل گوشت بره و میش وبز می‌شود ولی در بعضی از موارد فروشندگان گوشت  را با قیمت بالاتر عرضه می‌کنند.

مسئول تنظیم بازار شهرستان کهگیلویه تصریح کرد:انتظار داریم مسئولین مرتبط در رابطه با کشتار غیره مجاز و عرضه دام زنده غیرمجاز همکاری لازم را داشته باشند تا از بروز بیماری‌های احتمالی جلوگیری شود.

وی خطاب به آب و فاضلاب شهری اظهار کرد: مبلغی با عنوان هزینه دفع فاضلاب بر روی فیش‌های پرداختی وجود دارد درحالی‌که این اداره نقشی در دفع فاضلاب ندارد و این مبلغ را از شهروندان دریافت می‌کنند انتظار می‌رود که همکاری لازم در این زمینه انجام شود.

روحانی افزود:۲۰ تن برنج اروگوئه‌ای که در شهرستان به فروشگاه‌ها تحویل داده شده بود ولی با توجه به اینکه برنج هاسمی بوده و ازلحاظ بهداشتی مشکل داشته خوشبختانه و در حد امکان در بین شهروندان توزیع نشده و همه برنج‌ها برگشت داده شده است.

وی خاطرنشان کرد:مشکلاتی هم در حوزه تره‌بار و در میدان میوه و تره‌بار وجود دارد که باید نسب به رفع آن اقدام شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد