تاریخ درج خبر : 1395/08/26
کد خبر : ۵۵۸۰۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بی صبری هواداران برای رقابت زاگرس یاسوج و قشقایی شیراز

تیم‌های فوتبال زاگرس یاسوج و قشقایی شیراز در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی به مصاف هم می‌روند که هواداران یاسوجی بی‌صبرانه منتظر حضور قشقایی در یاسوج و مصاف با این تیم هستند.

01146711

 به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد،تیم فوتبال قشقایی شیراز هنگامی در فوتبال ایران اسم و رسم برای خود پیدا کرد که توانست تیم فوتبال پرسپولیس را در جام حذفی فوتبال کشور از گردونه مسابقات حذف کند.

همین بهانه‌ای شد که ضلع دیگر هواداران فوتبال در کشور یعنی هواداران تیم آبی‌پوش پایتخت در هر بازی و در هر زمین فوتبال فریاد زدن نام تیم فوتبال قشقایی شیراز در مقابل هواداران پرسپولیس حرفی برای گفتن داشته باشند.

اکنون هر چند تیم قشقایی تیمی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور بوده و شاید نتایج چندان جالبی هم در این رده از فوتبال کشور کسب نکرده باشد اما به دلیل حذف تاریخی تیم پرسپولیس هنوز به عنوان تیمی مطرح بر سر زبان هواداران فوتبال در کشور است.

تیم قشقایی در گروه اول مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور با تیم‌هایی مانند نفت و گاز گچساران و زاگرس یاسوج هم گروه است و باید به مصاف هر دو نماینده کهگیلویه و بویراحمدی برود.

هر چند که تیم نفت و گاز گچساران در شیراز و تنها به فاصله یک هفته از بازی تاریخی قشقایی در مقابل تیم پرسپولیس دست به کاری بزرگ زد و توانست لذت برد این تیم برابر تیم قرمزپوش پایتخت را در کام قشقایی تلخ کند و به نوعی از قشقایی تقاص بگیرد.

تیم قشقایی برای دومین بار ظرف یکی دو ماه اخیر باید به مصاف یکی دیگر از نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دسته دوم فوتبال کشور برود و این بار در ورزشگاه تختی شهر یاسوج مهمان تیم فوتبال زاگرس یاسوج است.

تیم زاگرس که یکی از بی‌بضاعت‌ترین تیم‌های فوتبال ایران از لحاظ مالی در دوره کنونی به شمار می‌رود به عده‌ای جوان با غیرت و با تعصب دلبسته است.

تیمی که مربی بسیار جوان به نام حمید کرمی دارد و با این مربی با دست خالی تاکنون توانسته نتایج قابل قبولی کسب کند.

هواداران این تیم بی‌صبرانه منتظر دیدار با تیم قشقایی شیراز هستند تا با تشویق تیم خود بتوانند سه امتیاز این دیدار خانگی را از آن خود کرده و نشان دهند که قادر به شکست تیمی باشند که در شیراز تاریخ‌ساز شده است.

این دیدار فردا جمعه و از ساعت 14:30 دقیقه در ورزشگاه تختی شهر یاسوج برگزار می‌شود و آن گونه که از شواهد پیداست هواداران پر شماری این دیدار را از نزدیک تماشا خواهند کرد و یقینا تیم شهر خود را نیز به شدت تشویق می‌کنند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد