تاریخ درج خبر : 1395/08/26
کد خبر : ۵۵۸۰۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

چشم انداز ورزش یاسوج از دریچه اتاق مدیرکل ورزش

چندیست عملکرد مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت جدی مورد نقد قرار می گیرد اما جهانبخش ایزدپور با اطمینان از عملکردش دفاع می کند.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد، ایزدپور بیشتر از آنکه تبعیضاتی را که در حق همه شهرستانها به جز باشت و گچساران به عهده خود بداند آن را به نمایندگان این شهرستانها نسبت می دهد و می گوید:هر کس پول بیشتری آورد بیشتر برایش کار می کنم.

او تاکید می کند : در یاسوج و شهرستان بویراحمد کم کاری نکرده بلکه رسانه ها در حق وی بی  انصافی می کنند.

ایزدپور در پاسخ به مطالبه فرماندار بویراحمد که معتقد است باید بازیهای رسمی در ورزشگاه 15 هزار نفری برگزار شود هم می گوید:ما به پیمانکار بدهکاریم و چه کنیم که از 3 میلیارد طلب پیمانکار 100 میلیون تومان آن هم تامین نشده است.

وی دوباره یادآور می شود :تخصیص با پول فرق دارد و بین آنچه که تصویب می کنند و آنچه تخصیص می شود تا پولی که به ما می دهند زمین تا آسمان تفاوت است.

او وعده داده 15 روز دیگر ورزشگاه 15 هزار نفری شهر یاسوج آماده برگزاری مسابقات است و این چمن حتی برای استانهای همسایه نیز یک فرصت است.با این حال شرط تحقق این وعده را تامین اعتبار لازم برای تسویه حساب با پیمانکار و تحویل ورزشگاه  می داند.

ایزدپور در هر جمله اش یکبار نام پول را می آورد و پایان هر توضیحش دوباره تبعیضها در تخصیص بودجه را به رخ می کشد و آخر سر می گوید: هیچ تبعیضی در میان نیست و اینکه گچساران 36 پروژه دارد و بویراحمد 4 پروژه اصلا مساله مبهمی نیست که رسانه ها به آن دامن می زنند.

برای اینکه نگاهی به ورزشگاه های شهر یاسوج به عنوان مرکز استان و شهرستان بویراحمد بیندازیم کافیست چشم انداز اتاق مدیر کل ورزش و جوانان را ببینیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد