تاریخ درج خبر : 1395/08/26
کد خبر : ۵۵۸۱۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دودستگی شورای شهر دهدشت و خیال راحت شهردار از استیضاح

جلسه استیضاح شهردار دهدشت با عدم حضور طیف اقلیت از رسمیت افتاد و شواهد حاکی است که جواد تخشا با آرامش بیشتری در ماه‌های آینده به‌عنوان شهردار دهدشت انجام وظیفه می‌کند.

shoraye-shahr-dehdasht

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه حسین جهادگر رئیس شورای اسلامی دهدشت با تسلیت ایام اربعین، در سخنان تندی از حضور نیافتن آقایان موسوی امجد، حقانی، خوش‌آیین و حجت خواه انتقاد کرد و خطاب به آن‌ها گفت: مگر شما سوگند یاد نکرده‌اید که امور مردم را پیگیری کنید؟ چرا نامه‌های بیشمار مردم پاسخ داده نشود؟

جهادگر ادامه داد: اعضای شورایی که نمایندگان شورا فقط در تلگرام واتساپ هستید بدانید شما مسئولید و باید پاسخگوی مردم باشید.

رئیس شورای اسلامی دهدشت افزود: مگر شما خواهان استیضاح شهردار نیستید پس چرا هماهنگ، در این جلسه حضور نیافتید.

جهادگر با انتقاد از نحوه پوشش اخبار شورای شهر دهدشت در سایت‌ها و خبرگزاری‌های مختلف تأکید کرد: طبق قانون سخنگوی شورای شهر می‌تواند اخبار را رسانه‌ای کند و انتظار داریم خبرنگاران محترم و سختکوش شهرستان اخبار و رویدادها را از سخنگوی شورا که همان رئیس شورای اسلامی است پیگیری نمایند.

کسالت و نبودن در شهرستان ازجمله دلایل حضور نیافتن طیف اقلیت بود هرچند به نظر می‌رسد، یقین داشتن اعضای غایب در رأی نیاوردن استیضاح و عدم موفقیت در برکناری تخشا علت اصلی غیبت ۴ عضو گروه اقلیت است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد