تاریخ درج خبر : 1395/08/30
کد خبر : ۵۵۸۳۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

سرپرست مدیریت فنی واجرایی راه و شهرسازی منصوب شد

درحکمی از سوی سرپرست راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد ، سرپرست جدید مدیریت فنی و اجرایی این اداره کل منصوب شد.

dsc_0018

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از  روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد ، سیاوش رشته دراز طی حکمی از سوی دکتر محمد علی علیمردانی به عنوان سرپرست جدید مدیریت فنی و اجرایی این اداره کل منصوب شد.

در متن این حکم  چنین آورده است:
“نظر به تجارب، تعهد و شایستگی شما، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مدیریت فنی و اجرایی اداره کل تا تعیین مدیریت جدید منصوب می‌گردید امید است با توکل بر خداوند سبحان با بهره گیری از منابع انسانی و کلیه امکانات موجود با هماهنگی اینجانب و سایر مدیریتهای اداره کل طبق شرح وظایف موفق و موید باشید.
گفتنی است در این مراسم از زحمات محمد حسین نصیری مدیریت فنی اجرایی سابق اداره راه و شهرسازی استان  قدر دانی به عمل آمد و سیاوش رشته دراز به عنوان سرپرست جدید منصوب و معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  *سرگرد خلبان شهید علی خسروی معروف به شاهین لر.*

  صدام حسین برای تحقیر کردن خلبانان ایرانی در تلوزیون عراق گفت: به هر جوجه کلاغ (خلبان ) ایرانی که بتواند به ۵۰ مایلی نیروگاه بصره نزدیک شود حقوق یک سال نیروی هوایی عراق را جایزه خواهم داد.

  تنها ۱۵۰ دقیقه پس از این مصاحبه عباس دوران، علی خسروی، حیدریان و علیرضا یاسینی نیروگاه بصره را بمباران کردند.

  در یک مستند جنگی معاون نیروی هوایی امریکا خطاب به عراق گفت که آسمان ایران عقابهایی همچون *علی خسروی و عباس دوران* دارند و باید خیلی مواظب بود .!

  *سرگرد خلبان شهید علی خسروی معروف به شاهین لر و عقاب آسمان*

  زادگاه: *ممسنی* بابامیدان_ روستای تل گر.

  آموزش:
  دانشکده خلبانی سان پیک واشنگتن و ایالت تگزاس(امریکا)

  عملیات اچ۳یکی از بزرگترین عملیات هوایی دنیاست که به نام فانتوم های ایرانی و فرماندهی شهید علی خسروی ثبت شده است فانتوم های ایرانی طی یک عملیات پیچیده و تحسین برانگیز در ۱۵فروردین سال ۱۳۶۰(۴اوریل ۱۹۸۱) پایگاه هوایی الولید در مجموعه اچ۳ واقع در غرب عراق در نزدیکی مرز این کشور با اردن را به کلی نابود کردن و تاکنون روایت زیادی از این عملیات بزرگ منتشر شده و حتی فیلمی به گریبانند» شهریار بحرانی با نام اچ۳ ساخته شد.
  و غرور افرینی این شهید در فرماندهی عملیات ۱۳۵۹ به نام کمان۹۹ که جز نابغه ترین و ماهرترین عملیات های جهان می باشد که بر فراز عراق انجام شد و این شهید در حالی که همسر خویش را از دست داده بود و سرپرستی فرزند خردسالش را به عهده داشت همیشه آماده پرواز بود *علی خسروی* در بین خلبانهای هم دوره ی خود از جمله سرلشکر عباس بابایی و عباس دوران به نام عقاب شجاعت معروف بود.

  در عملیاتها گاه با بالهای شکسته و گاه با سیستم های از کار افتاده از پرواز برمیگشت.

  برای اولین بار در خاورمیانه یک گروه از ایران و یه گروه از اسراییل راهی آمریکا شدند برای آموزش خلبانی که عباس بابایی ،عباس دوران،علی خسروی و… از ۱۶ نفر اعزامی از ایران بودن.

  شهید علی خسروی وقتی میخواست به عملیات برود همیشه می گفت من فقط برای شرف مردم و حفظ این مرز و بوم اوج می گیرم و با خیلی از کسانی که نمیشه اسم آورد در این نظام مخالف بود به همین خاطر برخلاف شهید بابایی و دوران فقط بخاطر مخالفتش با بعضی ها، اسمش خیلی گمنام ماند و هیچ گاه رسانه ملی در موردش صحبتی نکرد!!!

  فقط در فیلم عقاب ها با بازی جمشید هاشم پور و سعید راد اشاره ای به این شهید شد و در این فیلم تشییع جنازه واقعی این شهید بجای یک شهید دیگر در فیلم پخش شد.

  وی سرانجام بعد از ۵۶ عملیات هوایی کامل موفق، در تاریخ ۱۱اذر۱۳۶۳ در یک پرواز غیر عملیاتی به همراه سرهنگ خلبان شهید علی محبی در مسیر تهران قم به عنوان لیدر پرواز اموزش خلبانان به پرواز در اومد وبه طور بسیار مشکوکی سقوط کرد در حالی که انتظار سقوط از وی بعید بود و این امر حدس و گمانهای مختلفی را پدید آورد.
  (شاید بخاطر همون مخالف بودن با بعضی ها)!!!
  روحش شاد و یادش گرامی، تیز پروازی که دیگر آسمان به قلب خود راه نخواهد داد……حمله به اچ ۳ غیر ممکنی که ممکن ساخت..
  او در بعضی مواقع بر پهنای آسمان *ممسنی* و زادگاهش ظاهر می شد و همه را شگفت زده می ساخت.
  بر فراز کشتزارها و خانه ها و مدارس منطقه اوج می گرفت و می غرید.
  در حالیکه با هنرنمایی و رقص بال های فانتوم خود همه را مبهوت کرده بود برای کمک خلبان خود چنین سخن می گفت:

  «اینجا زادگاه من است، ایل و تبار و طایفه من است، اینجا من متولد شده ام، بزرگ شده ام و به مدرسه رفته ام، اینجا سرزمین مردمان شجاع و متعصبی است که سال ها با کار و تلاش و سرزندگی دست به گریبانند»

  لطفا این مطلب را در همه گروه ها پخش کنین تا ادای دینی باشه به این شهید گمنام که بخاطر بعضی از سیاست ورزی ها گمنام مانده!!

پربازديد